Już po raz trzeci Złotoryjski Klub Sportowy „GÓRNIK” Złotoryja zaprasza  do wzięcia udziału w III Turnieju Piłki Nożnej Halowej o Puchar Burmistrza Miasta Złotoryja,  który w tym roku odbędzie się w dniach 01-02 MARCA 2014 r.

Turniej odbędzie się w trzech kategoriach wiekowych:

  • Rocznik 2004 i młodsi –sobota godz. 14.00
  • Rocznik 2001 i młodsi – sobota godz. 9.30
  • Rocznik 1997 i młodsi – niedziela godz. 9.30

 

W każdej kategorii wiekowej uczestniczyć będzie maksymalnie 8 drużyn (ew.10) . O liście uczestników decyduje kolejność zgłoszeń. W każdej drużynie maksymalnie można zgłosić 10 zawodników.
W trakcie turnieju wszyscy zawodnicy otrzymają posiłek i napoje.
Miejsce turnieju: Hala Sportowa „TĘCZA” Złotoryja, ul. Wilcza 41

 

Nagrody:

  • Puchary i medale – dla pierwszych trzech drużyn + nagrody rzeczowe
  • Dyplomy -  dla wszystkich drużyn
  • Nagrody indywidualne – puchary  i nagrody rzeczowe dla najlepszego strzelca turnieju, najlepszego zawodnika  i najlepszego bramkarza turnieju. Wśród nagród koszulki reprezentacji Polski z podpisem Prezesa PZPN Zbigniewa Bońka oraz piłki z logo Zagłębia Lubin.

Wpisowe na turniej wynosi 100 zł od drużyny.
Termin zgłoszeń upływa w dniu 25.02.2014 r.
Dalsze szczegółowe informacje dotyczące formuły i harmonogramu turnieju podane zostaną każdej zgłoszonej drużynie na 7 dni przed rozpoczęciem turnieju. W związku z powyższym prosimy o podanie danych do kontaktów na który przesłany zostanie harmonogram turnieju i lista zgłoszeń zawodników.

Zgłoszenia prosimy kierować na adres emailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie pod numer:   791-113-444 .