Zarząd OZPN Legnica informuje, że organizuje spotkania z Przedstawicielami klubów z udziałem członków komisji ds. rozgrywek, sędziowskich i szkolenia, które odbędą się w dniach:

  • 06.02.2015r o godz. 16.30 w Legnicy na terenie Bursy Akademii piłkarskiej przy ul. Żółkiewskiego 8
  • 13.02.2015 o godz. 16:30 w Głogowie na Kompleksie Sportowym MZKS CHROBRY GŁOGÓW
  • 20.02.2015 o godz. 16:30 w Chojnowie

  dla niżej wymienionych klubów.

Wszystkie kluby otrzymają wyposażenie medyczne w postaci: apteczka z wyposażeniem, kamizelka "opieka medyczna" i kamizelka   "Służba porządkowa" (jeżeli klub nie otrzymał wcześniej).

W przypadku chęci uczestnictwa w spotkaniu w innym terminie niż wyznaczony prosimy o przesłanie takiej informacji za pośrednictwem portalu e-ozpn do Biura OZPN.

06.02.2015 r  
MIEJSCE: LEGNICA


Lp.    Nazwa klubu
1    BIENIOWICE  KACZAWA
2    BUDZISZÓW WIELKI  LZS
3    CHEŁMIEC  LZS
4    DAMIANOWO – POLDER
5    DZIEWIŃ CZARNI
6    ERNESTYNÓW POLONIA
7    GOLANKA DOLNA  CZARNI
8    GRANOWICE RODŁO
9    GROMADZYŃ WIELOWIEŚ GROM
10    JAROSŁAW FC
11    JAŚKOWICE  ALBATROS
12    JAWOR KUŹNIA
13    KAWICE  KORONA
14    KŁĘBANOWICE ZRYW
15    KŁOPOTÓW TRANSPORTOWIEC
16    KOCHLICE  ISKRA
17    KOSKOWICE BŁĘKITNI
18    KOŚCIELEC  BŁĘKITNI
19    KROTOSZYCE GRYF OLIMPIA
20    KSIĘGINICE  ISKRA
21    KUNICE MEWA
22    KWIATKOWICE KROKUS
23    LEGNICKIE POLE  KS
24    LEGNICA KONFEKS
25    LIPA LZS
26    LUBIATÓW LUBIATOWIANKA
27    LUSINA POLGEO
28    MĘCINKA KS
29    MIKOŁAJOWICE ORZEŁ
30    MIŁKOWICE CZARNI
31    MIŁOGOSTOWICE IKAR
32    MIŁORADZICE UNIA
33    NIEMSTÓW VICTORIA
34    PARSZOWICE SPARTA
35    PASZOWICE RATAJ
36    PICHOROWICE ORZEŁ
37    PIOTROWICE BAZALT
38    PROCHOWICZANKA
39    PRUSICE PRZYSZŁOŚĆ
40    RASZÓWKA HUZAR
41    ROSOCHATA UNIA
42    RÓŻANA WILKI
43    RZESZOTARY VICTORIA
44    ŚCINAWA ODRA
45    SICHÓW  PLATAN
46    SIEDLCE PLATAN
47    SNOWIDZA ZJEDNOCZENI
48    TARGOSZYN PARK
49    TYNIEC LEGNICKI CICHA  WODA
50    WIADRÓW NYSA

 


ZEBRANIE KLUBÓW OZPN  LEGNICA
13.02.2015 r  
MIEJSCE: GŁOGÓW

Lp.    Nazwa klubu
1    BIAŁOŁĘKA  GWARDIA
2    BUCZYNA  LZS
3    CZERNA  ORZEŁ
4    CZERNINA KORONA
5    CHOBIENIA ODRA
6    DROGLOWICE ISKRA
7    GAWORZYCE GLKS
8    GŁOGÓW CHROBRY
9    GÓRA POGOŃ
10    GRĘBOCICE SPARTA
11    GRODZIEC MAŁY  ODRA
12    JACZÓW DRAGON
13    JERZMANOWA SOKÓŁ
14    KOMORNIKI  K/POLKOWIC
15    KOTLA ZRYW
16    KOŹLICE  LZS
17    KŁOBUCZYN KS
18    KWIELICE TĘCZA
19    LUBOSZYCE BŁYSKAWICA
20    ŁAGOSZÓW ŁAGOSZOWIA
21    MOSKORZYN KŁOS
22    NIECHLÓW SOKÓŁ
23    NIESZCZYCE PŁOMIEŃ
24    NOWA WIEŚ LUBIŃSKA
25    OSTASZÓW LZS
26    ORSK SKARPA
27    PARCHÓW VICTORIA
28    POTOCZEK PERŁA
29    PRZEDMOŚCIE SPARTA
30    PRZEMKÓW ARKON
31    PRZEMKÓW ZAMET
32    RADWANICE PŁOMIEŃ
33    RETKÓW  LZS
34    RUDNA SPARTA
35    RUSZOWICE MIESZKO
36    SERBY ZAWISZA
37    SICINY VICTORIA
38    SOBIN KALINA
39    SZKLARY DOLNE UNIA
40    SZKLARY GÓRNE RELAKS
41    STUDZIONKI BŁYSKA
42    TRZEBNICE  ARKA
43    WĄSOSZ ORLA
44    WIERZCHOWICE  AMATOR
45    ŻELAZNY MOST

 

ZEBRANIE KLUBÓW OZPN  LEGNICA
20.02.2015 r  
MIEJSCE: CHOJNÓW

Lp.    Nazwa klubu
1    BIAŁA LZS
2    BUDZIWOJÓW PREMIUM
3    CHOCIANOWIEC KRYSZTAŁ
4    CHOCIANÓW STAL
5    CZAPLE LZS
6    GOLISZÓW MEWA
7    GOŁACZÓW BURZA
8    JADWISIN SKORA
9    JERZMANICE ZDRÓJ
10    KRZYWA Ur PAL SOKÓŁ
11    KONRADÓWKA KONRAD
12    KRZENIÓW TATRA
13    LUBIN GÓRNIK
14    LUBIN SCS AMICO
15    MICHÓW PŁOMIEŃ
16    NIEDŹWIEDZICE ISKRA
17    NOWY KOŚCÓŁ LZS
18    NOWA W. GRODZ. PŁOMIEŃ
19    NOWA W. ZŁOT. HURAGAN
20    OBORA FORTUNA
21    OKMIANY ORLIK
22    OLSZANICA OLIMPIA
23    PIELGRZYMKA FENIX
24    PROBOSZCZÓW HURAGAN
25    RADZIECHOWIANKA
26    ROKITKI CZARNI
27    ROKITNICA LECHIA
28    SIEDLISKA DĄB STOW.
29    SOKOŁOWIEC SOKÓŁ
30    WILKÓW WILKOWIANKA
31    WOJCIESZYN ORZEŁ
32    ZAGRODNO ORZEŁ
33    ZŁOTORYJA GÓRNIK