Szanowni Państwo,

Zwracam się z wielką prośbą o udostępnienie załączonej informacji oraz plakatu wśród pracowników oraz zawodników zrzeszonych w OZPN w Legnicy. Informacja dotyczy akcji rejestracji potencjalnych dawców, która dedykowana jest Panu Grzegorzowi Łukowskiemu, który jest chory na białaczkę i potrzebuje pomocy od dawcy niespokrewnionego. Akcja odbywa się pod Patronem Prezydenta Miasta jak również wszystkich ludzi dobrej woli, którzy chcą pomóc Panu Grzegorzowi oraz wszystkim Innym, którzy potrzebują pomocy. Pan Grzegorz bez przeszczepienia od Dawcy niestety umrze w związku z tym gorący apel do wszystkich osób, którzy w jakikolwiek sposób będą mogły wesprzeć nasze działania, aby nagłośnić tą akcje społeczną. Bardzo nam zależy, aby ta informacja dotarła do jak największej ilości osób. Akcja będzie mocno nagłośniona przez media jak również przez całe miasto Legnica i nie ukrywam, że bardzo liczymy również na Państwa wsparcie w tak szczytnym celu. Mieszkaniec Legnicy potrzebuje pomocy i zróbmy wszystko, żeby mógł dalej cieszyć się swoim życiem z rodziną. Być może uda nam się poprzez tą akcje uratować komuś życie.

Jeśli chcieliby Państwo pomóc i wesprzeć nasze działania w jakiejś innej formie to bardzo proszę o kontakt pod numer, który jest załączony w stopce poniżej

Akcje na miejscu koordynuje Pan Krzysztof Piotrowski. Jeśli mieliby Państwo jakieś pytania to bardzo proszę o kontakt do mnie bądź do Pana Krzysztofa Piotrowskiego pod numer telefonu.: 510292443.

Pozdrawiam serdecznie,

Agnieszka Kwiatkowska
Koordynator ds. Rekrutacji Dawców
Fundacja DKMS
Baza Dawców Komórek Macierzystych Polska

ul. Altowa 6 lok.9
02-386  Warszawa
Tel.: +48 22 882 95 60
Fax: +48 22 882 94 02