HARMONOGRAM MECZY XXIX MIĘDZYNARODOWEGO HALOWEGO TURNIEJU MIKOŁAJOWEGO 05 grudzień 20 15 r. / sobota /
MECZE W GRUPACH ELIMINACYJNYCH
Nr    godzina    grupa     nr zesp.    Nazwy drużyn  
 1     08.30         I         1-4     Ur Pal Sokół Krzywa - Błękitni Koskowice
 2     08.42         II         1-4     FK Blansko - Albatros Jaśkowice
 3     08.54         III     1-4     Junak Drohobycz - Pogoń Góra
 4     09.06         I         2-3     Kaczawa Bieniowice - MKS „Miedź” Legnica S.A.
 5     09.18         II         2-3     Javoria Jawor - Konfeks Legnica
 6     09.30         III     2-3     Amico Lubin - Górnik Złotoryja
 7     09.42         I         4-3     Błękitni Koskowice - MKS „Miedź” Legnica S.A.
 8     09.54         II         4-3     Albatros Jaśkowice - Konfeks Legnica
 9     10.06         III     4-3     Pogoń Górai - Górnik Złotoryja
10     10.18         I         1-2     Ur Pal Sokół Krzywa - Kaczawa Bieniowice
11     10.30         II         1-2     FK Blansko - Javoria Jawor
12     10.42         III     1-2     Junak Drohobycz - Amico Lubin
13     10.54         I         2-4     Kaczawa Bieniowice - Błękitni Koskowice
14     11.06         II         2-4     Javoria Jawor - Albatros Jaśkowice
15     11.18         III     2-4     Amico Lubin - Pogoń Góra
16     11.30         I         3-1     MKS „Miedź” Legnica S.A. - Ur Pal Sokół Krzywa
17     11.42         II         3-1     Konfeks Legnica - FK Blansko
18     11.54         III     3-1     Górnik Złotoryja - Junak Drohobycz

12.15 SPOTKANIE Z MIKOŁAJEM

19     12.45         IV         1-4     KS Polkowice - Iskra Kochlice
20     12.57         V         1-4     Odra Ścinawa - Sparta Rudna
21     13.09         VI         1-4     Prochowiczanka Prochowice - Chojnowianka Chojnów
22     13.21         IV         2-3     Sokół Jerzmanowa - Chrobry Głogów
23     13.33         V         2-3     Relaks Szklary Dolne - PKSK Gminy Udanin
24     13.45         VI         2-3     Zagłębie Lubin - Grom Gromadzyń-Wielowieś
25     13.57         IV         4-3     Iskra Kochlice - Chrobry Głogów
26     14.09         V         4-3     Sparta Rudna - PKSK Gminy Udanin
27     14.21         VI         4-3     Chojnowianka Chojnów - Grom Gromadzyń-Wielowieś
28     14.33         IV         1-2     KS Polkowice - Sokół Jerzmanowa
29     14.45         V         1-2     Odra Ścinawa - Relaks Szklary Dolne
30     14.57         VI         1-2     Prochowiczanka Prochowice - Zagłębie Lubin
31     15.09         IV         2-4     Sokół Jerzmanowa - Iskra Kochlice
32     15.21         V         2-4     Relaks Szklary Dolne - Sparta Rudna
33     15.33         VI         2-4     Zagłębie Lubin - Chojnowianka Chojnów
34     15.45         IV         3-1     Chrobry Głogów - KS Polkowice
35     15.57         V         3-1     PKSK Gminy Udanin - Odra Ścinawa
36     16.09         VI         3-1     Grom Gromadzyń-Wielowieś - Prochowiczanka Prochowice