Notice: Undefined property: ReadLessTextExpand::$_created in /var/www/vhosts/34/151849/webspace/httpdocs/root/joomla34/plugins/content/readlesstext/readlesstextexpand.php on line 107 Notice: Undefined property: ReadLessTextExpand::$_created in /var/www/vhosts/34/151849/webspace/httpdocs/root/joomla34/plugins/content/readlesstext/readlesstextexpand.php on line 131 Notice: Undefined property: ReadLessTextExpand::$_publishUp in /var/www/vhosts/34/151849/webspace/httpdocs/root/joomla34/plugins/content/readlesstext/readlesstextexpand.php on line 139 Notice: Undefined property: ReadLessTextExpand::$_created in /var/www/vhosts/34/151849/webspace/httpdocs/root/joomla34/plugins/content/readlesstext/readlesstextexpand.php on line 131 Notice: Undefined property: ReadLessTextExpand::$_publishUp in /var/www/vhosts/34/151849/webspace/httpdocs/root/joomla34/plugins/content/readlesstext/readlesstextexpand.php on line 139 Notice: Undefined property: ReadLessTextExpand::$_created in /var/www/vhosts/34/151849/webspace/httpdocs/root/joomla34/plugins/content/readlesstext/readlesstextexpand.php on line 131 Notice: Undefined property: ReadLessTextExpand::$_publishUp in /var/www/vhosts/34/151849/webspace/httpdocs/root/joomla34/plugins/content/readlesstext/readlesstextexpand.php on line 139

Mikołajowy

HARMONOGRAM MECZY XXIX MIĘDZYNARODOWEGO HALOWEGO TURNIEJU MIKOŁAJOWEGO 05 grudzień 20 15 r. / sobota /
MECZE W GRUPACH ELIMINACYJNYCH
Nr    godzina    grupa     nr zesp.    Nazwy drużyn  
 1     08.30         I         1-4     Ur Pal Sokół Krzywa - Błękitni Koskowice
 2     08.42         II         1-4     FK Blansko - Albatros Jaśkowice
 3     08.54         III     1-4     Junak Drohobycz - Pogoń Góra
 4     09.06         I         2-3     Kaczawa Bieniowice - MKS „Miedź” Legnica S.A.
 5     09.18         II         2-3     Javoria Jawor - Konfeks Legnica
 6     09.30         III     2-3     Amico Lubin - Górnik Złotoryja
 7     09.42         I         4-3     Błękitni Koskowice - MKS „Miedź” Legnica S.A.
 8     09.54         II         4-3     Albatros Jaśkowice - Konfeks Legnica
 9     10.06         III     4-3     Pogoń Górai - Górnik Złotoryja
10     10.18         I         1-2     Ur Pal Sokół Krzywa - Kaczawa Bieniowice
11     10.30         II         1-2     FK Blansko - Javoria Jawor
12     10.42         III     1-2     Junak Drohobycz - Amico Lubin
13     10.54         I         2-4     Kaczawa Bieniowice - Błękitni Koskowice
14     11.06         II         2-4     Javoria Jawor - Albatros Jaśkowice
15     11.18         III     2-4     Amico Lubin - Pogoń Góra
16     11.30         I         3-1     MKS „Miedź” Legnica S.A. - Ur Pal Sokół Krzywa
17     11.42         II         3-1     Konfeks Legnica - FK Blansko
18     11.54         III     3-1     Górnik Złotoryja - Junak Drohobycz

12.15 SPOTKANIE Z MIKOŁAJEM…

Czytaj więcej: HARMONOGRAM MECZY XXIX MIĘDZYNARODOWEGO HALOWEGO TURNIEJU MIKOŁAJOWEGO

Grupa I
1. Ur Pal Sokół Krzywa
2. Kaczawa Bieniowice
3. MKS Miedź Legnica S.A.
4. Błękitni Koskowice
Grupa II
1. FK Blansko
2. Javoria Jawor
3. Konfeks Legnica
4. Albatros Jaśkowice
Grupa III
1. Junak Drohobycz
2. Amico Lubin
3. Górnik Złotoryja
4. Pogoń Góra
Grupa IV
1. KS Polkowice
2. Sokół Jerzmanowa
3. Chrobry Głogów
4. Iskra Kochlice
Grupa V
1. Odra Ścinawa
2. Relaks Szklary Dolne
3. PKSK Gminy Udanin
4. Sparta Rudna
Grupa VI
1. Prochowiczanka Prochowice
2. Zagłębie Lubin
3. Grom Gromadzyn Wielowieś
4. Chojnowianka Chojnów

Czytaj więcej: Podział na grupy - 1 dzień turnieju

REGULAMIN

 XXIX MIĘDZYNARODOWEGO

HALOWEGO TURNIEJU MIKOŁAJOWEGO

Legnica 05 – 06 grudzień 2015 r.

Organizator : Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Legnicy

 

I.   1.Obowiązuje obuwie sportowe dla sal gimnastycznych.…

Czytaj więcej: REGULAMIN

Wydział Szkolenia OZPN w Legnicy informuje, że do dnia 15 października 2015 r. przyjmuje pisemne zgłoszenia do udziału w XXIX Międzynarodowym Halowym Turnieju Mikołajowym w piłce nożnej.
Turniej odbędzie się w dniach 05-06 grudzień 2015 r. w hali sportowej Zespołu Szkół Integracyjnych przy ul. Wierzyńskiego w Legnicy.
W turnieju udział biorą zespoły skłądający sięz zawodników urodzonych w 2003 roku i młodszych i zawodniczek  urodzonych w  2001 roku i młodszych.

Zgłoszenia prosimy przesyłać za pośrednictwem portalu e-ozpn do Biura OZPN lub Trenera Koordynatora.
Szczegółowy regulamin i harmonogram gier zostanie przesłany po ustaleniu grup eliminacyjnych.…

Czytaj więcej: Zgłoszenia do XXIX Międzynarodowego Halowego Turnieju Mikołajowego w piłce nożnej