Komunikaty

1.    Zawodnik klubu Nysa Wiadrów ( „A” klasa ) – ukarany karą 3 meczów dyskwalifikacji.
2.    Zawodnik klubu Nysa Wiadrów ( „A” klasa ) – ukarany karą 4 meczów dyskwalifikacji.
3.    Zawodnik klubu Nysa Wiadrów ( „A” klasa ) – ukarany czasową karą dyskwalifikacji.
4.  

Czytaj więcej: Komunikat Wydziału Dyscypliny - Posiedzenie Nr. 5 w dniu 18.09.2018 r.

LUBIN.  W piątkowe późne popołudnie na stadion w Lubinie  piłkarzy ekstraklasowych jedenastek Zagłębia i Śląska na boisko wyprowadzi 8-letnia Julka z Kościelca. To bohaterka, symbol wielkiej akcji profilaktycznych badań, które obejmą  5000 dzieci w naszym regionie. - Terapia cukrzycy jest jak krzesło oparte na czterech nogach: lekach, diecie, ruchu i edukacji. I żadnej z nich nie może zabraknąć! Ruszamy ze spotkaniami społeczno–edukacyjnymi, podczas których badaniom przesiewowym przeciwko cukrzycy poddadzą się dzieci z 14 miejscowości regionu! To ponad 5000 dzieciaków i przeszło 500 nauczycieli, dla których razem zawalczymy o zdrowe życie! - mówi Waldemar SUŁEK, wiceprezes Miedziowego Centrum Zdrowia w Lubinie. - To społeczny projekt największy na Dolnym Śląksu i na pewno jeden z największych w skali kraju. Po raz pierwszy tworzymy jednolity front walki o zdrowie dzieci. Front walki z cukrzyca, otyłością najmłodszych. Jest moda na zdrowe życie, na bio odżywianie, ale ten proces mam wrażenie omija najmłodszych. Na setkę dzieci spotkamy 99 z puszka niezdrowego napoju, tłustym hamburgerem niż z jabłkiem czy śliwkami w dłoni. I musimy to zmienić i zmienimy!…

Czytaj więcej: Rusza wielka akcja pn. Słodka Julka

1.    Klub LZS Komorniki ukarany walkowerem karą finansową (1 kolejka A1 Junior gr. 1 pomiędzy Mieszko Ruszowice – LZS Komorniki)
2.    Klub Czarni Rokitki ukarany walkowerem oraz karą finansową (3 kolejka C1 Trampkarz gr. 2 pomiędzy Górnik Lubin – Czarni Rokitki)
3.     Klub Budziszów Wielki ukarany walkowerem (4 kolejka B klasy gr. 4 pomiędzy Budziszów Wielki – Orzeł Konary)
4.    Klub Gwardia Białołęka ukarany walkowerem oraz karą finansową (1 kolejka D1 Młodzik gr. 1 pomiędzy Sparta Grębocice – Gwardia Białołęka)
5.    Klub Płomień Radwanice ukarany walkowerem oraz karą finansową (3 kolejka D1 Młodzik gr. 3 pomiędzy Stal Chocianów – Płomień Radwanice)
6.    Kluby Lubiatowianka Lubiatów oraz Sokół Sokołowiec ukarane obustronnym walkowerem oraz karą finansową (4 kolejka B klasy gr. 5 pomiędzy Lubiatowianka Lubiatów – Sokół Sokołowiec)
7.    Anulowano czerwoną kartkę dla zawodnika Górnika Złotoryja (5 kolejka IV ligi gr. 2 pomiędzy Prochowiczanka Prochowice – Górnik Złotoryja)
8.    Termin rozegrania II rundy Pucharu Polski na szczeblu OZPN Legnica – 26.09.2018 r. o godz. 16:30

Czytaj więcej: KOMUNIKAT WYDZIAŁU GIER OZPN LEGNICA POSIEDZENIE Z DNIA 13.09.2018 r.

Posiedzenie Nr. 4 w dniu 12.09.2018 r.…

Czytaj więcej: Komunikat Wydziału Dyscypliny

Zgodnie z Regulaminem Rozgrywek Trawiastych Turniejowych – par. 3, Wydział Gier OZPN Legnica wyznacza terminy organizacji turniejów w poszczególnych grupach rozgrywkowych w najbliższych wolnych kolejkach dla zespołów, które nie zgłosiły swoich terminów.
Zgłoszenia przypisane będą zgodnie z miejscami w tabeli i przesłane do zainteresowanych klubów przez e-portal oraz stronę www.mecze.365wroku.pl

Czytaj więcej: KOMUNIKAT WYDZIAŁU GIER – ROZGRYWKI TURNIEJOWE TRAWIASTE