Komunikaty

W sprawach związanych z uregulowaniem rozliczeń finansowchy prosimy o kontakt z Kancelarią Windykacyjno-Prawną PREVENTUM Sp. z o.o. pod numerem telefonu (+48) 76 721 05 80.

Czytaj więcej: Zaległości finansowe

Karkonoska Państwowa Szkoła Wyższa w Jeleniej Górze ma zaszczyt zaprosić nauczycieli, trenerów i instruktorów piłki nożnej oraz studentów zainteresowanych rozwijaniem swojej wiedzy w zakresie nauczania gry w piłkę nożną na konferencję w dniu 22.11.2019 r., która odbędzie się na obiektach uczelni w godz. 15.oo – 20.oo.
Udział w konferencji jest bezpłatny.
Temat konferencji: Nauka gry w piłkę nożną poprzez różne formy gier i zabaw z dziećmi w wieku wczesnoszkolnym (skrzat, żak, orlik).

Pismo przewodnie >>> pobierz

Ankieta zgłoszeniowa >>> pobierz

Czytaj więcej: Karkonoska Państwowa Szkoła Wyższa w Jeleniej Górze zaprasza na konferencję

Informujemy, że wstęp na Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Delegatów Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Legnicy, które odbędzie się  25 października 2019 roku o godzinie 16:30 w sali konferencyjnej Letia Business Center ul. Rycerska 24 w Legnicy, mają tylko delegaci i zaproszeni goście.

Przedstawiciele mediów mogą ubiegać się o akredytacje (jedna akredytacja na redakcję). Prośby  o udzielenie  akredytacji  należy  składać najpóźniej do środy – 23.10.2019 roku do  godz. 15:00 na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z oznaczeniem: redakcji, imienia i nazwiska redaktora oraz nr. legitymacji prasowej.…

Czytaj więcej: Nadzwyczajne Walne Zebranie - akredytacje

Informujemy, że w dniu 16.08.2019 roku biuro OZPN Legnica będzie nieczynne.

Czytaj więcej: Biuro nieczynne

Zarząd Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Legnicy podjął Uchwałę nr 1/07/2019 z dnia 31.07.2019 r. w sprawie zwołania Nadzwyczajnego Walnego Zebrania Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Legnicy, które odbędzie się w dniu 25 października 2019r. o godz. 16:30.

Czytaj więcej: Nadzwyczajne Walne Zebranie