Wydział Gier i Wydział Szkolenia OZPN w Legnicy informują, że do dnia 15 Grudnia  2017 r. należy zgłaszać zespoły do Rozgrywek Halowych Turniejowych:
-  Młodzików rocznik 2005 i młodsi,
- Orlików E1 rocznik 2007 i młodsi,
- Orlików E2 rocznik 2008 i młodsi,
-  Żaków F1 rocznik 2009 i młodsi)
- Żaków F2 rocznik 2010 i młodsi)

Warunkiem uczestnictwa w  Rozgrywkach Halowych Turniejowych jest zorganizowanie jednego turnieju  przez drużynę biorącą udział w danej grupie.
Terminy rozgrywania turniejów:
1 termin -13-14.styczeń 2018r;
2 termin 03-04 luty 2018r;
3 termin 10-11 luty 2019r;
4 termin 17-18 luty 2018r;
5 termin 24-25 luty 2018r;
6 termin 03-04 marzec 2018r;


Kluby prosimy o przesyłanie terminów organizowanych turniejów przez e-portal na adres trenera koordynatora.

System rozgrywania turnieju ustala jego gospodarz tak, aby wyłonić kolejność zespołów po turnieju. W zależności od zajętego miejsca w danym turnieju zostaną przyznane punkty za dany turniej w Rozgrywkach Halowych Turniejowych

Organizator zobowiązany jest do przesłania e-mailem do OZPN Legnica (email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ), przez e-portal na adres trenera koordynatora lub pismem sprawozdania z turnieju na formularzu z podaniem uczestników turnieju (zespoły) nazwiska i imienia trenera wraz z podaniem numeru aktualnej licencji, wyników meczów i końcowej kolejności turnieju a także nazwisko i imię najlepszego zawodnika/ów z każdej drużyny. Sprawozdanie należy przesłać  ciągu trzech dni od rozegrania turnieju,
Wydział Szkolenia OZPN Legnica prowadzi punktację Rozgrywek Halowych Turniejowych.

O terminie finałowego turnieju w każdej kategorii wiekowej Rozgrywek Halowych Turniejowych zespoły zostaną powiadomione na stronie internetowej OZPN Legnica – www.ozpn.legnica.pl lub   pisemnie najpóźniej na 7 dni przed turniejem.

Zawodnicy winni posiadać  obowiązkowo kartę zdrowia lub listę potwierdzoną przez lekarza o zdolności do uprawiania piłki nożnej oraz legitymację szkolną lub kartę zgłoszenia lub inny dokument tożsamości oraz  zgodę rodziców na udział w Rozgrywkach Halowych Turniejowych.

Osoba sprawująca opiekę w meczach Młodzików, Orlików i Żaków musi posiadać odpowiednie kwalifikacje zawodowe, zgodnie z Uchwałą Zarządu PZPN nr IV/63 z dnia 20 kwietnia 2017r. w sprawie licencji trenerskich uprawniających do prowadzenia zespołów uczestniczących w rozgrywkach piłki nożnej w Polsce

Trener, który nie posiada aktualnej licencji, a jest wpisany do sprawozdania turniejowego, naraża klub na sankcje regulaminowe Trener z licencją trenerską musi być obecny na meczu  przez całe spotkanie.

Ubezpieczenie zawodników na koszt własny każdego klubu.

O terminie i miejscu poszczególnych turniejów uczestnicy zostaną powiadomieni przed rozpoczęciem pierwszego turnieju oraz następnych na stronie internetowej http://mecze.365wroku.pl/ a także przez e-portal OZPN.
Rozgrywki Halowe Turniejowe rozpoczynają się 13 stycznia 2018r, a kończą się 4 marca 2018r listy poszczególnych grup zostaną ogłoszone po 20 grudnia 2017r.

Regulamin - Rozgrywki Halowe Turniejowe 2017/2018