Zestawienie wyników 1 dnia turnieju

 

grupa Nazwy drużyn     wynik    
I Wuppertaler Kicker - Niemcy - Górnik Lubin 1 : 4
I Konfeks Legnica - Sokół Jerzmanowa 0 : 0
I Górnik Lubin - Sokół Jerzmanowa 0 : 0
I Wuppertaler Kicker - Niemcy - Konfeks Legnica 0 : 7
I Konfeks Legnica - Górnik Lubin 1 : 0
I Sokół Jerzmanowa - Wuppertaler Kicker - Niemcy 11 : 0
II SV Fortschritt Meißen  - Niemcy - Miedź Legnica S.A. 0 : 7
II Pogoń Góra - Zamet Przemków 1 : 3
II Miedź Legnica S.A. - Zamet Przemków 0 : 0
II SV Fortschritt Meißen  - Niemcy - Pogoń Góra 2 : 3
II Pogoń Góra - Miedź Legnica S.A. 0 : 4
II Zamet Przemków - SV Fortschritt Meißen  - Niemcy 4 : 0
III FK Blansko - Czechy - Amico Lubin 1 : 0
III Galicja Drohobycz Ukraina - Czarni Rokitki 0 : 1
III Amico Lubin - Czarni Rokitki 2 : 1
III FK Blansko - Czechy - Galicja Drohobycz Ukraina 1 : 0
III Galicja Drohobycz Ukraina - Amico Lubin 2 : 1
III Czarni Rokitki - FK Blansko - Czechy 0 : 0
IV KS Polkowice - Chojnowianka Chojnów 0 : 0
IV Wilkowianka Wilków - Stal Chocianów 1 : 4
IV Chojnowianka Chojnów - Stal Chocianów 2 : 0
IV KS Polkowice - Wilkowianka Wilków 7 : 0
IV Wilkowianka Wilków - Chojnowianka Chojnów 0 : 6
IV Stal Chocianów - KS Polkowice 0 : 0
V Iskra Kochlice - Odra Ścinawa 0 : 2
V Zadzior Buczyna - Arkon Przemków 1 : 0
V Odra Ścinawa - Arkon Przemków 1 : 0
V Iskra Kochlice - Zadzior Buczyna 3 : 1
V Zadzior Buczyna - Odra Ścinawa 0 : 1
V Arkon Przemków - Iskra Kochlice 2 : 0
VI Prochowiczanka Prochowice - Chrobry Głogów 0 : 6
VI Górnik Złotoryja - Zagłębie Lubin 0 : 1
VI Chrobry Głogów - Zagłębie Lubin 0 : 3
VI Prochowiczanka Prochowice - Górnik Złotoryja 0 : 2
VI Górnik Złotoryja - Chrobry Głogów 2 : 5
VI Zagłębie Lubin - Prochowiczanka Prochowice 8 : 0

Tabele końcowe

GRUPA I                 
Miejsce I     Konfeks Legnica     
Miejsce II    Sokół Jerzmanowa                   
Miejsce III    Górnik Lubin                   
Miejsce IV    Wuppertaler Kicker - Niemcy       

GRUPA II                 
Miejsce I     Miedź Legnica S.A.                   
Miejsce II    Zamet Przemków                   
Miejsce III    Pogoń Góra                   
Miejsce IV    SV Fortschritt Meißen  - Niemcy       

GRUPA III                 
Miejsce I     FK Blansko - Czechy                   
Miejsce II    Czarni Rokitki                   
Miejsce III    Galicja Drohobycz Ukraina                   
Miejsce IV    Amico Lubin       

GRUPA IV                 
Miejsce I     Chojnowianka Chojnów                   
Miejsce II    KS Polkowice                   
Miejsce III    Stal Chocianów                   
Miejsce IV    Wilkowianka Wilków       

GRUPA V                 
Miejsce I     Odra Ścinawa                   
Miejsce II    Arkon Przemków                   
Miejsce III    Iskra Kochlice                   
Miejsce IV    Zadzior Buczyna       

GRUPA VI                   
Miejsce I     Zagłębie Lubin                   
Miejsce II    Chrobry Głogów           
Miejsce III    Górnik Złotoryja   
Miejsce IV    Prochowiczanka Prochowice