Komunikat Wydziału Gier i Wydziału Szkolenia dotyczący rozgrywek młodzieżowych w rundzie wiosennej sezonu 2017/2018

Kategoria Okręgowa Liga Juniorów Starszych – A1 gr. 1 i A1 gr. 2
Kontynuacja rozgrywek z jesieni

Kategoria Okręgowa Liga Juniorów Młodszych
1.    Konfeks Legnica – spadkowicz z II Ligi Dolnośląskiej
2.    KS Polkowice – spadkowicz z II Ligi Dolnośląskiej
3.    Chrobry Głogów
4.    Odra Ścinawa
5.    Górnik Złotoryja
6.    KS Łagoszowia Łagoszów
7.    Stal Chocianów
8.    Orla Wąsosz
9.    Iskra Kochlice
10.    Pogoń Góra
11.    Zamet Przemków
System jednorundowy
Rozpoczęcie ligi: 17/18 marzec 2018r
Awans do II ligi Dolnośląskiej: mistrz

Kategoria Okręgowa Liga Trampkarzy

I Liga Okręgowa Trampkarzy
1.    Kuźnia Jawor – spadkowicz z II Ligi Dolnośląskiej
2.    Amico Lubin
3.    Fabryka Talentów Gaworzyce
4.    Sokół Jerzmanowa
5.    Sparta Grębocice
6.    Odra Ścinawa
7.    Konfeks Legnica
8.    Górnik Złotoryja
System dwurundowy mecz i rewanż
Rozpoczęcie ligi: 17/18 marzec 2018r
Awans do II ligi Dolnośląskiej: mistrz

II Liga Okręgowa Trampkarzy grupa 1
1.    Pogoń Góra
2.    Orły Czernina
3.    Stal Chocianów
4.    Huta Przemków
5.    Sparta Przedmoście
6.    Sparta Rudna
System dwurundowy mecz i rewanż
Rozpoczęcie ligi: 24/25 marzec 2018r

II Liga Okręgowa Trampkarzy grupa 2
1.    Prochowiczanka Prochowice
2.    Iskra Kochlice
3.    Rodło Granowice
4.    Kaczawa Bieniowice
5.    Wilkowianka Wilków
6.    Rataj Paszowice
7.    Football Academy Legnica
System dwurundowy mecz i rewanż
Rozpoczęcie ligi: 24/25 marzec 2018r
 
Kategoria Okręgowa Liga Młodzików

I Liga Okręgowa Młodzików
1.    Kuźnia Jawor – spadkowicz z II Ligi Dolnośląskiej
2.    Zagłębie Lubin IV – spadkowicz z II Ligi Dolnośląskiej
3.    Zamet Przemków
4.    Pogoń Góra
5.    Orla Wąsosz
6.    Chrobry Głogów S.A.
7.    Miedź Legnica S.A.
8.    Konfeks Legnica
System dwurundowy mecz i rewanż
Rozpoczęcie ligi: 17/18 marzec 2018r
Awans do II ligi Dolnośląskiej: mistrz

II Liga Okręgowa Młodzików grupa 1
7.    Huta Przemków
8.    Sparta Grębocice
9.    Zadzior Buczyna
10.    Dragon Jaczów
11.    Zawisza Serby
12.    Zryw Kotla
13.    Gwardia Białołęka
14.    Korona Czernina
System dwurundowy mecz i rewanż
Rozpoczęcie ligi: 17/18 marzec 2018r

II Liga Okręgowa Młodzików grupa 2
1.    Zagłębie Lubin S.A.V
2.    Amico Lubin
3.    Odra Ścinawa
4.    Górnik Lubin
5.    Iskra Kochlice
6.    Prochowiczanka Prochowice
7.    Ikar Miłogostowice
System dwurundowy mecz i rewanż
Rozpoczęcie ligi: 17/18 marzec 2018r

II Liga Okręgowa Młodzików grupa 3
1.    Czarni Rokitki
2.    Chojnowianka Chojnów
3.    Stal Chocianów
4.    Dąb Stowarzyszenie Siedliska
5.    KS Polkowice II
6.    Chojnowianka Chojnów II
System dwurundowy mecz i rewanż
Rozpoczęcie ligi: 24/25 marzec 2018r

II Liga Okręgowa Młodzików grupa 4
1.    LZS Wilki Różana
2.    Górnik Złotoryja
3.    JTS Piast Jawor
4.    Kuźnia Jawor II
5.    Wilkowianka Wilków
6.    Mała Unia Rosochata
System dwurundowy mecz i rewanż
Rozpoczęcie ligi: 24/25 marzec 2018r