Ze względu na dużą liczbę zgłoszonych zespołów, rozgrywki podzielone zostały na dwie grupy.

GRUPA 1 

1.       Kuźnia Jawor
2.       KS Legnickie Pole
3.       Fenix Pielgrzymka
4.       Orzeł Wojcieszyn
5.       KS Winnica
6.       Iskra Niedźwiedzice

l.p

GODZ.

DRUŻYNY

 

1.

9.30

Orzeł Wojcieszyn – Fenix Pielgrzymka

 

2.

9.42

KS Legnickie Pole- KS Winnica

 

3.

9.54

Kuźnia Jawor – Iskra Niedźwiedzice

 

4.

10.06

Fenix Pielgrzymka - KS Legnickie Pole

 

5.

10.18

KS Winnica - Iskra Niedźwiedzice

 

6.

10.30

Orzeł Wojcieszyn- Kuźnia Jawor

 

7.

10.42

KS Winnica -  Fenix Pielgrzymka

 

8.

10.54

Iskra Niedźwiedzice - Orzeł Wojcieszyn

 

9.

11:06

KS Legnickie Pole - Kuźnia Jawor

 

10.

11:18

Orzeł Wojcieszyn - KS Winnica

 

11.

11:30

KS Legnickie Pole – Iskra Niedźwiedzice

 

12.

11:42

Kuźnia Jawor – Fenix Pielgrzymka

 

13.

11:54

Orzeł Wojcieszyn - KS Legnickie Pole

 

14.

12.06

KS Winnica – Kuźnia Jawor

 

15.

12.18

Fenix Pielgrzymka - Iskra Niedźwiedzice

 

 

 GRUPA 2 

1.       Górnik Złotoryja
2.       Konfeks Legnica
3.       Grom Gromadzyń Wielowieś
4.       Wilkowianka Wilków
5.       LKS Chełmiec
6.       Lechia Rokitnica

l.p

GODZ.

DRUŻYNY

 

1.

13.30

Wilkowianka Wilków – Lechia Rokitnica

 

2.

13.42

Górnik Złotoryja – LKS Chełmiec

 

3.

13.54

Grom Gromadzyń  – Konfeks Legnica

 

4.

14.06

Lechia Rokitnica- LKS Chełmiec

 

5.

14.18

Górnik Złotoryja – Grom Gromadzyń

 

6.

14.30

Konfeks Legnica - Wilkowianka Wilków

 

7.

14.42

 LKS Chełmiec - Grom Gromadzyń

 

8.

14.54

Lechia Rokitnica – Górnik Złotoryja

 

9.

15:06

Wilkowianka Wilków – LKS Chełmiec

 

10.

15:18

Konfeks Legnica - Górnik Złotoryja

 

11.

15:30

Grom Gromadzyń - Wilkowianka Wilków 

 

12.

15:42

Lechia Rokitnica – Konfeks Legnica

 

13.

15:54

Górnik Złotoryja – Wilkowianka Wilków

 

14.

16.06

LKS Chełmiec - Konfeks Legnica

 

15.

16.18

Grom Gromadzyń – Lechia Rokitnica

 

         

FINAŁ godz. 17

Zwycięzca Grupy 1 – Zwycięzca Grupy 2