Aktualizacja 22 marca 2018r

E1 ORLIK 2007 wiosna 2018
Orliki 2007 Grupa I
1.    Korona Czernina I
2.    Orla Wąsosz
3.    Pogoń Góra
4.    Sokół Jerzmanowa
5.    Płomień Radwanice
6.    Sparta Grębocice


Orliki 2007 Grupa II
1.    Victoria Siciny
2.    Korona Czernina II
3.    Błyskawica Luboszyce
4.    Iskra Droglowice
5.    Orzeł Czerna
6.    Mieszko Ruszowice

Orliki 2007 Grupa III
1.    Amico Lubin
2.    Zagłębie Lubin
3.    Czarni Dziewiń
4.    Mewa Kunice
5.    Prochowiczanka Prochowice
6.    Kaczawa Bieniowice

Orliki 2007 Grupa IV
1.    Sparta Rudna
2.    Iskra Księginice
3.    Odra Chobienia
4.    Unia Miłoradzice
5.    Krokus Kwiatkowice

Orliki 2007 Grupa V
1.    Czarni Rokitki
2.    Chojnowianka Chojnów
3.    Champion Chocianów
4.    Młodzieżowy KS Miedź Legnica
5.    Miejski KS Miedź Legnica S.A.
6.    Sport Projekt Legnica

Orliki 2007 Grupa VI
1.    Zamet Przemków
2.    Płomień Michów
3.    Victoria Parchów
4.    Konfeks Legnica
5.    Orkan Szczedrzykowice
6.    KS Legnickie Pole I

Orliki 2007 Grupa VII
1.    Rodło Granowice
2.    Rataj Paszowice
3.    KS Legnickie Pole II
4.    Górnik Złotoryja
5.    Wilkowianka Wilków
6.    Błękitni Kościelec

Orliki 2007 Grupa VIII
1.    Zjednoczeni Snowidza
2.    Nysa Wiadrów
3.    Feniks Pielgrzymka
4.    Przyszłość Prusice
5.    LZS Lipa
6.    Bazalt Piotrowice

 

E2 Orliki 2008 wiosna 2018
Orliki 2008 Grupa I
1.    Zagłębie Lubin
2.    KS Polkowice
3.    Amico Lubin
4.    Mewa Kunice
5.    Grom Gromadzyń-Wielowieś

Orliki 2008 Grupa II
1.    Zagłębie Lubin 2009
2.    Górnik Lubin
3.    Orkan Szczedrzykowice
4.    Iskra Kochlice
5.    Talent Chojnów

Orliki 2008 Grupa III
1.    Sport Projekt Legnica
2.    JTS Piast Jawor
3.    Konfeks Legnica
4.    Górnik Złotoryja
5.    Miejski KS Miedź Legnica S.A.

Orliki 2008 Grupa IV
1.    Młodzieżowy KS Miedź
2.    Bazalt Piotrowice
3.    Kolejarz Miłkowice
4.    Dąb Siedliska
5.    Zryw Kłębanowice

F1 Żaki 2009 wiosna 2018
Żaki 2009 Grupa I
1.    KS Polkowice
2.    Pogoń Góra
3.    Płomień Radwanice
4.    Zamet Przemków
5.    Odra Chobienia
6.    Chrobry Głogów

Żaki 2009 Grupa II
1.    Burza Gołaczów
2.    Skora Jadwisin
3.    Amico Lubin
4.    Chojnowianka Chojnów
5.    Champion Chocianów
6.    Zagłębie Lubin

Żaki 2009 Grupa III
1.    Konfeks Legnica
2.    Miejski KS Miedź Legnica
3.    Młodzieżowy KS Miedź Legnica
4.    Sport Projekt Legnica
5.    Kolejarz Miłkowice

Żaki 2009 Grupa IV
1.    Grom Gromadzyń Wielowieś
2.    Mała Unia Rosochata
3.    Prochowiczanka Prochowice
4.    Orkan Szczedrzykowice
5.    Sparta Parszowice

Żaki 2009 Grupa V
1.    Górnik Złotoryja
2.    JTS Piast Jawor
3.    KS Męcinka
4.    Nowy Kościół
5.    Wilkowianka Wilków
6.    Rataj Paszowice

F2 Żaki 2010 wiosna 2018
Żaki 2010 Grupa I
1.    Pogoń Góra
2.    Zamet Przemków
3.    Sparta Rudna
4.    UKS Huta Przemków
5.    KS Polkowice – dopisany w rundzie wiosennej
6.    Chrobry Głogów

Żaki 2010 Grupa II
1.    Amico Lubin
2.    Górnik Lubin
3.    Fortuna Obora
4.    Kalina Sobin
5.    Zagłębie Lubin

Żaki 2010 Grupa III
1.    Konfeks Legnica
2.    Młodzieżowy KS Miedź Legnica
3.    Miejski KS Miedź Legnica
4.    JTS Piast Jawor