Aktualizacja 23.03.2018 godz. 17:00

Klasa Okręgowa
1) Zamet Przemków – KS Męcinka
2) Dąb Siedliska – Prochowiczanka Prochowice
3) Kuźnia Jawor – Płomień Radwanice
4) Iskra Kochlice – Odra Chobienia

A klasa gr. 1
1) Łagoszowia Łagoszów – Mieszko Ruszowice
- A klasa gr. 2
1) Zryw Kłębanowice – Mewa Kunice
2) Zjednoczeni Snowidza – Wilki Różana - mecz odbędzie się 25.03.godz 13:00 w Świebodzicach
- A klasa gr. 3
1) Bazalt Piotrowice – Skora Jadwisin
2) LZS Lipa – Radziechowianka Radziechów
3) Błękitni Kościelec – Przyszłość Prusice
4) Burza Gołaczów – Płomień Michów
5) Fenix Pielgrzymka – Nysa Wiadrów
6) Huragan Proboszczów – Nowy Kościół
7) Wilkowianka Wilków – Ur Pal Sokół Krzywa
- B klasa gr. 1
1) Amator Wierzchowice – Perła Potoczek
2) Kłos Moskorzyn – Viktoria Borek
3) Kupryt Sucha Górna – Tęcza Kwielice
4) LZS Koźlice – Sparta Przedmoście
5) Zryw Kotla – Odra Grodziec Mały
- B klasa gr. 2
1) Skarpa Orsk – Victoria Niemstów
2) Sokół Niechlów – Transportowiec Kłopotów
3) Platan Siedlce – Unia Szklary Górne
- B klasa gr. 3
1) LZS Biała – Huragan Nowa Wieś Złotoryjska
2) Iskra II Kochlice – Orlik Okmiany
3) Kryształ Chocianowiec – Nowa Wieś Lubińska
4) Lubiatowianka Lubiatów - Sokół Ur-Pal II Krzywa
- B klasa gr. 5
1) Górnik II Złotoryja – Tatra Krzeniów
2) Iskra Jerzmanice Zdrój – Sokół Sokołowiec
3) Lechia Rokitnica – Platan Sichów
4) LKS Chełmiec – Orzeł Wojcieszyn

ZESPOŁY MŁODZIEŻOWE
1)    Stal Chocianów – Chojnowianka Chojnów (Młodzik gr. 3)
2)    Dąb Siedliska – Czarni Rokitki (Młodzik gr. 3)
3)    Górnik Złotoryja – PDE LKS Gaworzyce (Trampkarz)
4)    Football Academy Legnica – Rataj Paszowice (Trampkarz gr.2)
5)    Sparta Rudna – Chrobry Głogów (Junior gr. 1)
6)    Sparta Rudna – Sparta Przedmoście (Trampkarz gr. 1)
7)    Górnik Lubin – Iskra Kochlice (Młodzik gr. 2)
8)    Górnik Złotoryja – Orla Wąsosz (Junior Młodszy)
9)    KS Polkowice – Chojnowianka II Chojnów (Młodzik gr. 3)
10)    Sparta Grębocice – LZS Komorniki (Junior gr. 1)
11)    Chrobry Głogów – Miedź Legnica (Młodzik)
12)    Amico Lubin – Odra Ścinawa (Młodzik gr. 2)
13)    Albatros Jaśkowice – Radziechowianka (Junior gr. 2)
14)    Wilki Różana – Kuźnia Jawor (Mlodzik gr. 4)
15)    Huragan Probosczów – Orzeł Mikołajowice (Junior gr. 2)
16)    Wilkowianka Wilków – Górnik Złotoryja (Młodzik gr. 4)
17)    Iskra Kochlice – Odra Ścinawa (Junior Młodszy)
18)    Iskra Kochlice – Prochowiczanka (Trampkarz gr. 2)
19)    Kuźnia Jawor – Orla Wąsosz (Młodzik)
20)    Zamet Przemków – Stal Chocianów (Junior Młodszy)
21)    Zamet Przemków – Zagłębie IV Lubin (Młodzik

Kolejne odwołąne mecze

·         Stal Chocianów – Pogoń Góra (Okręgowa Trampkarz)

·         LZS Budziszów Wielki – Zjednoczeni Gościsław (B klasa)

·         Zryw Kotla – Zawisza Serby (Młodzik)

·         Dragon Jaczów II – Sparta Grębocice II (Młodzik)

·         Iskra Droglowice – Stal Chocianów (A klasa)

·         Sokół Krzywa – KS Męcinka (Okręgowa Junior)

·         Przemków Huta – Korona Czernina (Okręgowa Trampkarz)

·         Kam-Pos Lusina – Polder Damianowo (B klasa)

·         Konfeks Legnica – Odra Scinawa (Okręgowa Trampkarz)