MECZE W GRUPACH  ELIMINACYJNYCH   

Nr grupa nr zesp. Nazwy drużyn wynik
1 I 1-4 FK Blansko - Zadzior Buczyna 1 : 0
2 II 1-4 Junak Drohobycz - Prochowiczanka Prochowice 5 : 0
3 III 1-4 Wilkowianka Wilków - Amico Lubin 0 : 1
4 I 2-3 Sokół Jerzmanowa - Pogoń Góra 1 : 1
5 II 2-3 Górnik Złotoryja - Konfeks Legnica 1 : 1
6 III 2-3 Chrobry Głogów - Miedź Legnica 1 : 3
7 I 4-3 Zadzior Buczyna - Pogoń Góra 0 : 1
8 II 4-3 Prochowiczanka Prochowice - Konfeks Legnica 0 : 0
9 III 4-3 Amico Lubin - Miedź Legnica 0 : 5
10 I 1-2 FK Blansko - Sokół Jerzmanowa 2 : 0
11 II 1-2 Junak Drohobycz - Górnik Złotoryja 3 : 0
12 III 1-2 Wilkowianka Wilków - Chrobry Głogów 0 : 5
13 I 2-4 Sokół Jerzmanowa - Zadzior Buczyna 4 : 0
14 II 2-4 Górnik Złotoryja - Prochowiczanka Prochowice 0 : 1
15 III 2-4 Chrobry Głogów - Amico Lubin 4 : 1
16 I 3-1 Pogoń Góra - FK Blansko 0 : 0
17 II 3-1 Konfeks Legnica - Junak Drohobycz 0 : 1
18 III 3-1 Miedź Legnica - Wilkowianka Wilków 4 : 1
19 IV 1-4 Kuźnia Jawor - Czarni Rokitki 2 : 0
20 V 1-4 Zamet Przemków - Błękitni Kościelec 4 : 0
21 VI 1-4 Huta Przemków - MKP Wołów 0 : 3
22 IV 2-3 Iskra Kochlice - Górnik Polkowice 1 : 4
23 V 2-3 Chojnowianka Chojnów - UKS Kopalniak Gaworzyce 2 : 1
24 VI 2-3 Stal Chocianów - Zagłębie Lubin 1 : 1
25 IV 4-3 Czarni Rokitki - Górnik Polkowice 1 : 4
26 V 4-3 Błękitni Kościelec - UKS Kopalniak Gaworzyce 0 : 2
27 VI 4-3 MKP Wołów - Zagłębie Lubin 0 : 3
28 IV 1-2 Kuźnia Jawor - Iskra Kochlice 0 : 0
29 V 1-2 Zamet Przemków - Chojnowianka Chojnów 1 : 1
30 VI 1-2 Huta Przemków - Stal Chocianów 0 : 3
31 IV 2-4 Iskra Kochlice - Czarni Rokitki 6 : 1
32 V 2-4 Chojnowianka Chojnów - Błękitni Kościelec 3 : 0
33 VI 2-4 Stal Chocianów - MKP Wołów 2 : 1
34 IV 3-1 Górnik Polkowice - Kuźnia Jawor 2 : 0
35 V 3-1 UKS Kopalniak Gaworzyce - Zamet Przemków 2 : 1
36 VI 3-1 Zagłębie Lubin - Huta Przemków 3 : 0

GRUPA I                                   
Miejsce I     FK Blansko                               
Miejsce II    Pogoń Góra                               
Miejsce III    Sokół Jerzmanowa                               
Miejsce IV    Zadzior Buczyna                               

GRUPA II                                   
Miejsce I     Junak Drohobycz                               
Miejsce II    Prochowiczanka Prochowice                               
Miejsce III    Konfeks Legnica                               
Miejsce IV    Górnik Złotoryja                               

GRUPA III                                       
Miejsce I     Miedź Legnica                               
Miejsce II    Chrobry Głogów                               
Miejsce III    Amico Lubin                               
Miejsce IV    Wilkowianka Wilków                               

GRUPA IV                                   
Miejsce I     Górnik Polkowice                               
Miejsce II    Iskra Kochlice                               
Miejsce III    Kuźnia Jawor                               
Miejsce IV    Czarni Rokitki                               

GRUPA V                                   
Miejsce I     Chojnowianka Chojnów                               
Miejsce II    UKS Kopalniak Gaworzyce                               
Miejsce III    Zamet Przemków                               
Miejsce IV    Błękitni Kościelec                               

GRUPA VI                                   
Miejsce I     Zagłębie Lubin                               
Miejsce II    Stal Chocianów                               
Miejsce III    MKP Wołów                               
Miejsce IV    Huta Przemków