Komunikaty

Wydział Gier OZPN Legnica informuje, że w dniu 31 marca 2018 r., tj. w Wielką Sobotę, odbędą się następujące mecze, które z różnych przyczyn zostały wcześniej odwołane:
- Klasa Okręgowa
1) Sparta Rudna – Konfeks Legnica o godz. 14 (zaległy mecz 12 kolejki)
2) Zamet Przemków – KS Legnickie Pole o godz. 14 (zaległy mecz 16 kolejki)
3) Kaczawa Bieniowice – Odra Chobienia o godz. 12 (zaległy mecz 16 kolejki)

- A klasa gr. 1
1) Gwardia Białołęka – Zadzior Buczyna o godz. 14 (zaległy mecz 16 kolejki)
2) Iskra Droglowice – Victoria Siciny o godz. 14 (zaległy mecz 16 kolejki)
3) LZS Komorniki – Stal II Chocianów o godz. 14 (zaległy mecz 16 kolejki)
4) Łagoszowia Łagoszów – Pogoń Góra o godz. 14 (zaległy mecz 16 kolejki)
5) Mieszko Ruszowice – Orzeł Czerna o godz. 15 (zaległy mecz 16 kolejki)…

Czytaj więcej: Mecze w dniu 31 marca 2018 r

1.    Kluby Kalina Sobin oraz Victoria Parchów ukarane obustronnym walkowerem oraz karą finansową (mecz A klasy gr. 1: Kalina Sobin – Victoria Parchów).

2.    Klub Zadzior Buczyna ukarany walkowerem oraz karą finansową (mecz A klasy gr. 1: Dragon Jaczów – Zadzior Buczyna).…

Czytaj więcej: KOMUNIKAT WYDZIAŁU GIER OZPN LEGNICA POSIEDZENIE Z DNIA 29.03.2018 r.

Aktualizacja 23.03.2018 godz. 17:00

Klasa Okręgowa
1) Zamet Przemków – KS Męcinka
2) Dąb Siedliska – Prochowiczanka Prochowice
3) Kuźnia Jawor – Płomień Radwanice
4) Iskra Kochlice – Odra Chobienia

A klasa gr. 1
1) Łagoszowia Łagoszów – Mieszko Ruszowice
- A klasa gr. 2
1) Zryw Kłębanowice – Mewa Kunice
2) Zjednoczeni Snowidza – Wilki Różana - mecz odbędzie się 25.03.godz 13:00 w Świebodzicach
- A klasa gr. 3
1) Bazalt Piotrowice – Skora Jadwisin
2) LZS Lipa – Radziechowianka Radziechów
3) Błękitni Kościelec – Przyszłość Prusice
4) Burza Gołaczów – Płomień Michów
5) Fenix Pielgrzymka – Nysa Wiadrów
6) Huragan Proboszczów – Nowy Kościół
7) Wilkowianka Wilków – Ur Pal Sokół Krzywa
- B klasa gr. 1
1) Amator Wierzchowice – Perła Potoczek
2) Kłos Moskorzyn – Viktoria Borek
3) Kupryt Sucha Górna – Tęcza Kwielice
4) LZS Koźlice – Sparta Przedmoście
5) Zryw Kotla – Odra Grodziec Mały
- B klasa gr. 2
1) Skarpa Orsk – Victoria Niemstów
2) Sokół Niechlów – Transportowiec Kłopotów
3) Platan Siedlce – Unia Szklary Górne
- B klasa gr. 3
1) LZS Biała – Huragan Nowa Wieś Złotoryjska
2) Iskra II Kochlice – Orlik Okmiany
3) Kryształ Chocianowiec – Nowa Wieś Lubińska
4) Lubiatowianka Lubiatów - Sokół Ur-Pal II Krzywa
- B klasa gr. 5
1) Górnik II Złotoryja – Tatra Krzeniów
2) Iskra Jerzmanice Zdrój – Sokół Sokołowiec
3) Lechia Rokitnica – Platan Sichów
4) LKS Chełmiec – Orzeł Wojcieszyn

ZESPOŁY MŁODZIEŻOWE
1)    Stal Chocianów – Chojnowianka Chojnów (Młodzik gr. 3)
2)    Dąb Siedliska – Czarni Rokitki (Młodzik gr. 3)
3)    Górnik Złotoryja – PDE LKS Gaworzyce (Trampkarz)
4)    Football Academy Legnica – Rataj Paszowice (Trampkarz gr.2)
5)    Sparta Rudna – Chrobry Głogów (Junior gr. 1)
6)    Sparta Rudna – Sparta Przedmoście (Trampkarz gr. 1)
7)    Górnik Lubin – Iskra Kochlice (Młodzik gr. 2)
8)    Górnik Złotoryja – Orla Wąsosz (Junior Młodszy)
9)    KS Polkowice – Chojnowianka II Chojnów (Młodzik gr. 3)
10)    Sparta Grębocice – LZS Komorniki (Junior gr. 1)
11)    Chrobry Głogów – Miedź Legnica (Młodzik)
12)    Amico Lubin – Odra Ścinawa (Młodzik gr. 2)
13)    Albatros Jaśkowice – Radziechowianka (Junior gr. 2)
14)    Wilki Różana – Kuźnia Jawor (Mlodzik gr. 4)
15)    Huragan Probosczów – Orzeł Mikołajowice (Junior gr. 2)
16)    Wilkowianka Wilków – Górnik Złotoryja (Młodzik gr. 4)
17)    Iskra Kochlice – Odra Ścinawa (Junior Młodszy)
18)    Iskra Kochlice – Prochowiczanka (Trampkarz gr. 2)
19)    Kuźnia Jawor – Orla Wąsosz (Młodzik)
20)    Zamet Przemków – Stal Chocianów (Junior Młodszy)
21)    Zamet Przemków – Zagłębie IV Lubin (Młodzik…

Czytaj więcej: KOMUNIKAT WYDZIAŁU GIER - ODWOŁANE MECZE Z DNIA 24/25 MARZEC 2018

Z wielkim żalem zawiadamiamy o śmierci Pana RYSZARDA TOMIAKA

Długoletniego trenera piłki nożnej związanego z klubem MZKS „Chrobry” Głogów, OZPN w Legnicy i SZS Legnica, pedagoga i nauczyciela wychowania fizycznego w Zespole Szkół Hutniczych w Głogowie.

Żegnamy Człowieka związanego ze sportem młodzieżowym i szkolnym, wychowawcę wielu pokoleń uczniów i sportowców a przede wszystkim bardzo dobrego człowieka.…

Czytaj więcej: Z wielkim żalem zawiadamiamy o śmierci Pana RYSZARDA TOMIAKA

Wydział Gier i Wydział Szkolenia OZPN Legnica oczekuje na zgłoszenia do organizacji turniejów w Rozgrywkach Trawiastych Turniejowych Orlików E1 i E2 a także Żaków F1i  F2 2 w rundzie wiosennej sezonu 2018r.
Po 14 kwietnia 2018r terminy organizacji turniejów zostaną przyznane obligatoryjnie.

O kolejności przyznawania organizacji turnieju decydować będzie data wpływu – zgłoszenia należy składać poprzez e-portal OZPN ( na adres trenera koordynatora).

W zgłoszeniu należy podać: datę turnieju, godzinę rozpoczęcia, miejsce rozgrywania zawodów i numer telefonu osoby odpowiedzialnej za organizację turnieju.
Potwierdzenie poprawnie wypełnionego przyjęcia wysłane będzie do zainteresowanych klubów poprzez e-portal OZPN a także umieszczone będzie na stronie internetowej http://mecze.365wroku.pl/ w zakładce Rozgrywki Trawiaste Turniejowe – Terminy.…

Czytaj więcej: KOMUNIKAT WYDZIAŁU GIER I WYDZIAŁU SZKOLENIA - organizacja turniejów w Rozgrywkach Trawiastych Turniejowych