Komunikaty

I RUNDA – 04.09.2013 GODZ. 17,30
 1     Amator Wierzchowice     Stal Chocianów
2     Pauza – (31.07.2013)     Zagłębie II Lubin
3     Sokół Jerzmanowa     Sparta Grębocice
4     Płomień Radwanice     KP II Polkowice
5     wolny los     Zamet Przemków
6     Relaks Szklary Dolne     Arkon Przemków
7     Arka Trzebnice     Victoria Parchów
8     LZS Buczyna     Łagoszowia Łagoszów
9     Albatros Jaśkowice     Rataj Paszowice
10     Gwizdek Legnica     Ikar Miłogostowice
11     KS Legnickie Pole     Konfeks Legnica
12     Nysa Wiadrów     Prochowiczanka Prochowice
13     Grom Gromadzyń-Wielowieś     Iskra Kochlice
14     Kaczawa Bieniowice     Mewa Kunice
15     KS Męcinka     Orkan Szczedrzykowice
16     Krokus Kwiatkowice     Bazalt Piotrowice
17     Czarni Miłkowice     Czarni Rokitki
18     Orlik Okmiany     Dąb Stowarzyszenie Siedliska
19     Prochowiczanka II Prochowice     Kuźnia Jawor
20     Sokół Krzywa     Skora Jadwisin
21     Przyszłość Prusice     Miedź II Legnica
22     Wilkowianka Wilków     Chojnowianka Chojnów
23     Fenix Pielgrzymka     Górnik Złotoryja
24     Olimpia Olszanica     Iskra Niedźwiedzice
25     Zawisza Serby     Chrobry II Głogów
26     Kłos Moskorzyn     Dragon Jaczów
27     Iskra Droglowice     Korona Czernina
28     Mieszko Ruszowice     Zryw Kotla
29     Pogoń Góra     Orla Wąsosz
30     Sparta Rudna     Odra Ścinawa
31     Huzar Raszówka     Odra Chobienia
32     Zagłębie Lubin – Jun     Iskra Księginice

Czytaj więcej: I RUNDA PUCHARU POLSKI NA SZCZEBLU OZPN LEGNICA

 

RUNDA WSTĘPNA – 21.08.2013 GODZ. 18,00…

Czytaj więcej: Wyniki Rumdy Wstępnej PP

RUNDA WSTĘPNA – 21.08.2013 GODZ. 18:00

Gwizdek Legnica

Błękitni  Kościelec…

Czytaj więcej: PUCHAR POLSKI – SEZON 2013 – 2014 NA SZCZEBLU OZPN LEGNICA

Klasa
rozgr.

Ilość drużyn w danej klasie

15.08

czw.

17.08

18.08

 

21.08

środa

24.08

25.08

 

31.08

01.09

 

04.09

środa

07.09

08.09

14.09

15.09

 

18.09

środa

21.09

22.09

 

28.09

29.09

 

02.10

środa

05.10

06.10

12.10

13.10

19.10

20.10

26.10

27.10

 

03.11

09.11

10.11

16.11

17.11

Puchar Polski

 

 

 

Runda wstępna

 

 

Runda I

 

 

Runda II

 

 

Runda III

 

 

 

 

 

 

 

Kl. O

16

x

x

 

x

x

 

x

x

 

x

x

 

x

x

x

x

x

x

x

Kl. A

16

x

x

 

x

x

 

x

x

 

x

x

 

x

x

x

x

x

x

x

Kl. B         lub

12

 

 

 

x

x

 

x

x

 

x

x

 

x

x

x

x

 

x

 

Kl. B

14

 

x

 

x

x

 

x

x

 

x

x

 

x

x

x

x

x

x

 

Juniorzy O

st + mł

12

 

 

 

 

 

 

x

x

x

x

x

 

x

x

x

x

x

x

 

Juniorzy terenowa

W zależności od

ilości zgloszeń

Max

6 drużyn

 

 

 

 

x

x

x

x

x

 

x

x

x

x

 

x

 

Trampkarze O

12

 

 

 

 

 

 

x

x

x

x

x

 

x

x

x

x

x

x

 

Młodzicy O

12

 

 

 

 

 

 

x

x

x

x

x

 

x

x

x

x

x

x

 

Terenowa trampkarzy

W zależności od

ilości zgloszeń

maksymal. 8 kolejek

 

 

 

 

 

x

x

x

x

 

x

x

x

x

 

 

 

Terenowa młodzików

W zależności od

ilości zgloszeń

maksymal. 8 kolejek

 

 

 

 

 

x

x

x

x

 

x

x

x

x

 

 

 

Czytaj więcej: TERMINY – RUNDA – JESIEŃ 2013r.

Z klasy okręgowej do A klasy:
1. Sparta RUDNA
2.Iskra KĘBŁÓW
3.Przyszłość PRUSICE

Z klasy A do B klasy
1.Arkon II PRZEMKÓW
2.Sparta PRZEDMOŚCIE
3.Kłos MOSKORZYN
4.Czarni MIŁKOWICE
5.Konrad KONRADÓWKA
6.Ikar MIŁOGOSTOWICE
7.Krokus KWIATKOWICE

Czytaj więcej: Spadki - sezon 2012/2013