Notice: Undefined property: ReadLessTextExpand::$_created in /var/www/vhosts/34/151849/webspace/httpdocs/root/joomla34/plugins/content/readlesstext/readlesstextexpand.php on line 107 Notice: Undefined property: ReadLessTextExpand::$_created in /var/www/vhosts/34/151849/webspace/httpdocs/root/joomla34/plugins/content/readlesstext/readlesstextexpand.php on line 131 Notice: Undefined property: ReadLessTextExpand::$_publishUp in /var/www/vhosts/34/151849/webspace/httpdocs/root/joomla34/plugins/content/readlesstext/readlesstextexpand.php on line 139 Notice: Undefined property: ReadLessTextExpand::$_created in /var/www/vhosts/34/151849/webspace/httpdocs/root/joomla34/plugins/content/readlesstext/readlesstextexpand.php on line 131 Notice: Undefined property: ReadLessTextExpand::$_publishUp in /var/www/vhosts/34/151849/webspace/httpdocs/root/joomla34/plugins/content/readlesstext/readlesstextexpand.php on line 139 Notice: Undefined property: ReadLessTextExpand::$_created in /var/www/vhosts/34/151849/webspace/httpdocs/root/joomla34/plugins/content/readlesstext/readlesstextexpand.php on line 131 Notice: Undefined property: ReadLessTextExpand::$_publishUp in /var/www/vhosts/34/151849/webspace/httpdocs/root/joomla34/plugins/content/readlesstext/readlesstextexpand.php on line 139

Wydział Sędziowski

Skład Zarządu WS OZPN Legnica
1. Bogdan Terefelko - Przewodniczący WS OZPN Legnica
2. Kazimierz Dziuba - Honorowy Przewodniczący
3. Damian Czukiewski - v-ce Przewodniczący ds. szkolenia
4. Adam Konefał – sekretarz i referent ds. finansowych
5. Piotr Kusak - referent ds. obsady sędziów
6. Stanisław Repa - referent ds. obsady obserwatorów
7. Antoni Bobkiewicz - Przewodniczący Delegatury Głogów
8. Dariusz Chojnowski - Przewodniczący Delegatury Legnica
9. Mirosław Majcher - Przewodniczący Delegatury Lubin
10. Dariusz Wojciechowski - referent ds. organizacji i ewidencji sędziów

      Delegatura Legnica
1. Dariusz Chojnowski - Przewodniczący Delegatury Legnica
2. Jarosław Łuniewski  - v-ce Przewodniczący ds. szkolenia
3. Krzysztof Tworek - sekretarz
4. Grzegorz Woronok - referent ds. obsady
5. Rafał Abramowicz - referent ds. finansowych

      Delegatura Głogów
1.  Antoni Bobkiewicz - Przewodniczący Delegatury Głogów
2. Dariusz Wojciechowski - referent ds. szkolenia
3. Roland Maruszewski - sekretarz
4. Tomasz Bogus - referent ds. obsady
5. Wiktor Warlikowski - referent ds. finansowych
6. Mariusz Turek - referent ds. organizacyjnych
7. Tomasz Baruch - referent ds. ewidencyjnych

       Delegatura Lubin
1. Mirosław Majcher - Przewodniczący Delegatury Lubin
2. Damian Czukiewski - referent ds. szkolenia
3. Robert Łabuziński - sekretarz
4. Piotr Kusak - referent ds. obsady
5. Michał Jasiński - referent ds. finansowych
6. Piotr Frączek - referent ds. organizacyjnych
7. Artur Tomaszewski  - referent ds. ewidencyjnych