TERMINY I MIEJSCA ORGANIZOWANYCH TURNIEJÓW

Orliki E1 rocznik 2004

Grupa I
13 września 2014r. godz. 12.00, Organizator Orzeł Czerna - Boisko w Czernej (tel. kontaktowy  601 757 620)
21 wrzesień 2014r godz. 10.00, Organizator Sokół Jerzmanowa – boisko Orlik w Jerzmanowej (tel. kontaktowy 508 181 058)
27 wrzesień 2014r godz.13.15, Organizator Dragon Jaczów – boisko w Jaczowie (tel. kontaktowy 601 585 879)
11 październik 2014r. godz. 11.00, Organizator Mieszko Ruszowice – boisko w Ruszowicach (tel. kontaktowy 603 337 415
19 październik 2014r. godz. 12.00, Organizator Chrobry Głogów – boisko ul. Wita Stwosza w Głogowie (tel. kontaktowy 697 992 394)

Grupa II
14 wrzesień 2014r. godz. 10.00 – Organizator Pogoń Góra – stadion w Górze (tel. kontaktowy 694 732 456)
21 wrzesień 2014r. godz. 15.00 - Organizator Chrobry Głogów II – boisko ul. Wita Stwosza w Głogowie (tel. kontaktowy 697 992 394)
28 wrzesień 2014r. godz. 10.00 – Organizator Gwardia Białołęka – boisko w Białołęce (tel. kontaktowy 665 634 045)
12 październik 2014r godz. 10.00 – Organizator FC Góra I – Stadion OKF ul. Sportowa w Górze (tel. kontaktowy 883 095 965)
18 październik 2014r godz. 14.00 – Organizator FC Góra I – Stadion OKF ul. Sportowa w Górze (tel. kontaktowy 883 095 965)

Grupa III
13 września 2014r. godz. 14.00, Organizator Arkon Przemków – boisko ul. Akacjowa w Przemkowie (tel. kontaktowy 723 338 324)
20 września 2014r. godz. 11.00; Organizator Chojnowianka Chojnów – boisko boczne ul. Małachowskiego 1 w Chojnowie (tel. kontaktowy 697482574)
27 września 2014r. godz. 10.00; Organizator Ur Pal Sokół Krzywa – boisko w Krzywej (tel. kontaktowy 606 623 812)
5 październik 2014r. godz. 14.00; Organizator Zamet Przemków - – stadion ul. Strzelecka 2 w Przemkowie (tel. kontaktowy 603 623 997)
18 październik 2014r. godz. 11.00, Organizator Kryształ Chocianowiec – stadion KS Stal Chocianów ul. Ratuszowa 18 w Chocianowie (tel. kontaktowy 501 922 065)

Grupa IV
21 września 2014r. godz. 10.00, Organizator Odra Ścinawa – boisko ul. Sportowa 16 w Ścinawie (tel. kontaktowy 693 214 509) (umowa z Czarni Dziewin)
28 września 2014r. godz. 11.00, Organizator Orla Wąsosz II – Stadion Miejski w Wąsoszu (tel. kontaktowy 608 313 968)
04 października 2014r. godz. 11.00, Organizator Orla Wąsosz – Stadion Miejski w Wąsoszu (tel. kontaktowy 608 313 968)
11 października 2014r. godz. 14.00; Organizator Grom Gromadzyń-Wielowieś – boisko w Wielowsi (tel. kontaktowy791 614 190)
19 października 2014r godz.14.30; Organizator Odra Chobienia- boisko OSiR w Chobieni (tel. kontaktowy 608 675 929)

Grupa V
13 września 2014r. godz. 10.00; Organizator Amico Lubin – boisko RCS ul. Odrodzenia w Lubinie ( tel. kontaktowy 604 350 924)
21 września 2014r. godz. 11.00; Organizator Iskra Księginice – boisko w Księginicach (tel. kontaktowy 604 990 040)
27 września 2014r. godz. 11.00; Organizator Sparta Przedmoście – boisko w Przedmościu (tel. kontaktowy 603 087 389)
4 październik 2014r. godz. 14.00; Organizator Sparta Grębocice – boisko w Grębocicach (tel. kontaktowy 607 459 170)

Grupa VI
20 września 2014r godz. 10.00; Organizator Błękitni Koskowice – boisko w Koskowicach (tel. kontaktowy 604 207 275)
27 września 2014r godz. 11.00; Organizator JTS Piast Jawor – boisko Orlik ul. Wrocławska 30a (Szkoła Zawodowa) w Jaworze (tel. kontaktowy 695 358 584) (obowiązuje obuwie przystosowane do gry na Orliku – zakaz gry w obuwiu typu Lanki).
4 październik 2014r godz. 11.00; Organizator KS Legnickie Pole – boisko w Legnickim Polu (tel. kontaktowy )
12 październik 2014r godz. 11.00; Organizator Orkan Szczedrzykowice – boisko w Szczedrzykowicach (tel. kontaktowy 602 785 963)

Grupa VII
13 września 2014r godz. 11.00, Organizator Kaczawa Bieniowice – stadion w Bieniowicach (tel. kontaktowy 509 944 990)  (umowa z Mewą Kunice)
27 września 2014r godz. 13.00; Organizator Miejski Klub Sportowy Miedź Legnica – boisko ul. Świerkowa (tel. kontaktowy 609 101 622)
05 października 2014r godz. 14.30; Organizator Konfeks Legnica - boisko OSSM (sztuczna nawierzchnia) ul. Grabskiego (szatnie na stadionie KS Konfeks) (tel. kontaktowy 697 681 150)
12 października 2014r godz. 11.00; Organizator Iskra Kochlice – boisko w Kochlicach (tel. kontaktowy 692 485 825)
18 października 2014r godz. 11.00; Organizator Górnik Złotoryja – Stadion ZKS Górnik Złotoryja ul. Sportowa 7 (tel. kontaktowy 791 113 444)