Terminarz rozgrywek ligi: LEGNICKA KLASA A GR. I

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2013-08-15

1DRAGON JACZÓW - PŁOMIEŃ RADWANICE2013-08-1514:00:
2BUCZYNA - POGOŃ GÓRA2013-08-1514:00:
3VICTORIA SICINY - ŁAGOSZOWIA ŁAGOSZÓW2013-08-1514:00:
4MIESZKO RUSZOWICE - ISKRA DROGLOWICE2013-08-1514:00:
5SOKÓŁ JERZMANOWA - SPARTA PRZEDMOŚCIE2013-08-1514:00:
6AMATOR WIERZCHOWICE - SPRATA RUDNA2013-08-1514:00:
7GÓRNIK LUBIN - ZAWISZA SERBY2013-08-1514:00:
8KORONA CZERNINA - ORZEŁ CZERNA2013-08-1514:00:


Kolejka: 2 w dniach 2013-08-18

9PŁOMIEŃ RADWANICE - ORZEŁ CZERNA2013-08-1814:00:
10ZAWISZA SERBY - KORONA CZERNINA2013-08-1814:00:
11SPRATA RUDNA - GÓRNIK LUBIN2013-08-1814:00:
12SPARTA PRZEDMOŚCIE - AMATOR WIERZCHOWICE2013-08-1814:00:
13ISKRA DROGLOWICE - SOKÓŁ JERZMANOWA2013-08-1814:00:
14ŁAGOSZOWIA ŁAGOSZÓW - MIESZKO RUSZOWICE2013-08-1814:00:
15VICTORIA SICINY - POGOŃ GÓRA2013-08-1814:00:
16DRAGON JACZÓW - BUCZYNA2013-08-1814:00:


Kolejka: 3 w dniach 2013-08-25

17BUCZYNA - PŁOMIEŃ RADWANICE2013-08-2514:00:
18VICTORIA SICINY - DRAGON JACZÓW2013-08-2514:00:
19MIESZKO RUSZOWICE - POGOŃ GÓRA2013-08-2514:00:
20SOKÓŁ JERZMANOWA - ŁAGOSZOWIA ŁAGOSZÓW2013-08-2514:00:
21AMATOR WIERZCHOWICE - ISKRA DROGLOWICE2013-08-2514:00:
22GÓRNIK LUBIN - SPARTA PRZEDMOŚCIE2013-08-2514:00:
23KORONA CZERNINA - SPRATA RUDNA2013-08-2514:00:
24ORZEŁ CZERNA - ZAWISZA SERBY2013-08-2514:00:


Kolejka: 4 w dniach 2013-09-01

25PŁOMIEŃ RADWANICE - ZAWISZA SERBY2013-09-0114:00:
26SPRATA RUDNA - ORZEŁ CZERNA2013-09-0114:00:
27SPARTA PRZEDMOŚCIE - KORONA CZERNINA2013-09-0114:00:
28ISKRA DROGLOWICE - GÓRNIK LUBIN2013-09-0114:00:
29ŁAGOSZOWIA ŁAGOSZÓW - AMATOR WIERZCHOWICE2013-09-0114:00:
30POGOŃ GÓRA - SOKÓŁ JERZMANOWA2013-09-0114:00:
31DRAGON JACZÓW - MIESZKO RUSZOWICE2013-09-0114:00:
32BUCZYNA - VICTORIA SICINY2013-09-0114:00:


Kolejka: 5 w dniach 2013-09-08

33VICTORIA SICINY - PŁOMIEŃ RADWANICE2013-09-0814:00:
34MIESZKO RUSZOWICE - BUCZYNA2013-09-0814:00:
35SOKÓŁ JERZMANOWA - DRAGON JACZÓW2013-09-0814:00:
36AMATOR WIERZCHOWICE - POGOŃ GÓRA2013-09-0814:00:
37GÓRNIK LUBIN - ŁAGOSZOWIA ŁAGOSZÓW2013-09-0814:00:
38KORONA CZERNINA - ISKRA DROGLOWICE2013-09-0814:00:
39ORZEŁ CZERNA - SPARTA PRZEDMOŚCIE2013-09-0814:00:
40ZAWISZA SERBY - SPRATA RUDNA2013-09-0814:00:


Kolejka: 6 w dniach 2013-09-15

41PŁOMIEŃ RADWANICE - SPRATA RUDNA2013-09-1514:00:
42SPARTA PRZEDMOŚCIE - ZAWISZA SERBY2013-09-1514:00:
43ISKRA DROGLOWICE - ORZEŁ CZERNA2013-09-1514:00:
44ŁAGOSZOWIA ŁAGOSZÓW - KORONA CZERNINA2013-09-1514:00:
45POGOŃ GÓRA - GÓRNIK LUBIN2013-09-1514:00:
46DRAGON JACZÓW - AMATOR WIERZCHOWICE2013-09-1514:00:
47BUCZYNA - SOKÓŁ JERZMANOWA2013-09-1514:00:
48VICTORIA SICINY - MIESZKO RUSZOWICE2013-09-1514:00:


Kolejka: 7 w dniach 2013-09-22

49MIESZKO RUSZOWICE - PŁOMIEŃ RADWANICE2013-09-2214:00:
50SOKÓŁ JERZMANOWA - VICTORIA SICINY2013-09-2214:00:
51AMATOR WIERZCHOWICE - BUCZYNA2013-09-2214:00:
52GÓRNIK LUBIN - DRAGON JACZÓW2013-09-2214:00:
53KORONA CZERNINA - POGOŃ GÓRA2013-09-2214:00:
54ORZEŁ CZERNA - ŁAGOSZOWIA ŁAGOSZÓW2013-09-2214:00:
55ZAWISZA SERBY - ISKRA DROGLOWICE2013-09-2214:00:
56SPRATA RUDNA - SPARTA PRZEDMOŚCIE2013-09-2214:00:


Kolejka: 8 w dniach 2013-09-29

57PŁOMIEŃ RADWANICE - SPARTA PRZEDMOŚCIE2013-09-2914:00:
58ISKRA DROGLOWICE - SPRATA RUDNA2013-09-2914:00:
59ŁAGOSZOWIA ŁAGOSZÓW - ZAWISZA SERBY2013-09-2914:00:
60POGOŃ GÓRA - ORZEŁ CZERNA2013-09-2914:00:
61DRAGON JACZÓW - KORONA CZERNINA2013-09-2914:00:
62BUCZYNA - GÓRNIK LUBIN2013-09-2914:00:
63VICTORIA SICINY - AMATOR WIERZCHOWICE2013-09-2914:00:
64MIESZKO RUSZOWICE - SOKÓŁ JERZMANOWA2013-09-2914:00:


Kolejka: 9 w dniach 2013-10-06

65SOKÓŁ JERZMANOWA - PŁOMIEŃ RADWANICE2013-10-0614:00:
66AMATOR WIERZCHOWICE - MIESZKO RUSZOWICE2013-10-0614:00:
67GÓRNIK LUBIN - VICTORIA SICINY2013-10-0614:00:
68KORONA CZERNINA - BUCZYNA2013-10-0614:00:
69ORZEŁ CZERNA - DRAGON JACZÓW2013-10-0614:00:
70ZAWISZA SERBY - POGOŃ GÓRA2013-10-0614:00:
71SPRATA RUDNA - ŁAGOSZOWIA ŁAGOSZÓW2013-10-0614:00:
72SPARTA PRZEDMOŚCIE - ISKRA DROGLOWICE2013-10-0614:00:


Kolejka: 10 w dniach 2013-10-13

73PŁOMIEŃ RADWANICE - ISKRA DROGLOWICE2013-10-1314:00:
74ŁAGOSZOWIA ŁAGOSZÓW - SPARTA PRZEDMOŚCIE2013-10-1314:00:
75POGOŃ GÓRA - SPRATA RUDNA2013-10-1314:00:
76DRAGON JACZÓW - ZAWISZA SERBY2013-10-1314:00:
77BUCZYNA - ORZEŁ CZERNA2013-10-1314:00:
78VICTORIA SICINY - KORONA CZERNINA2013-10-1314:00:
79MIESZKO RUSZOWICE - GÓRNIK LUBIN2013-10-1314:00:
80SOKÓŁ JERZMANOWA - AMATOR WIERZCHOWICE2013-10-1314:00:


Kolejka: 11 w dniach 2013-10-20

81AMATOR WIERZCHOWICE - PŁOMIEŃ RADWANICE2013-10-2014:00:
82GÓRNIK LUBIN - SOKÓŁ JERZMANOWA2013-10-2014:00:
83KORONA CZERNINA - MIESZKO RUSZOWICE2013-10-2014:00:
84ORZEŁ CZERNA - VICTORIA SICINY2013-10-2014:00:
85ZAWISZA SERBY - BUCZYNA2013-10-2014:00:
86SPRATA RUDNA - DRAGON JACZÓW2013-10-2014:00:
87SPARTA PRZEDMOŚCIE - POGOŃ GÓRA2013-10-2014:00:
88ISKRA DROGLOWICE - ŁAGOSZOWIA ŁAGOSZÓW2013-10-2014:00:


Kolejka: 12 w dniach 2013-10-27

89PŁOMIEŃ RADWANICE - ŁAGOSZOWIA ŁAGOSZÓW2013-10-2714:00:
90POGOŃ GÓRA - ISKRA DROGLOWICE2013-10-2714:00:
91DRAGON JACZÓW - SPARTA PRZEDMOŚCIE2013-10-2714:00:
92BUCZYNA - SPRATA RUDNA2013-10-2714:00:
93VICTORIA SICINY - ZAWISZA SERBY2013-10-2714:00:
94MIESZKO RUSZOWICE - ORZEŁ CZERNA2013-10-2714:00:
95SOKÓŁ JERZMANOWA - KORONA CZERNINA2013-10-2714:00:
96AMATOR WIERZCHOWICE - GÓRNIK LUBIN2013-10-2714:00:


Kolejka: 13 w dniach 2013-11-03

97GÓRNIK LUBIN - PŁOMIEŃ RADWANICE2013-11-0314:00:
98KORONA CZERNINA - AMATOR WIERZCHOWICE2013-11-0314:00:
99ORZEŁ CZERNA - SOKÓŁ JERZMANOWA2013-11-0314:00:
100ZAWISZA SERBY - MIESZKO RUSZOWICE2013-11-0314:00:
101SPRATA RUDNA - VICTORIA SICINY2013-11-0314:00:
102SPARTA PRZEDMOŚCIE - BUCZYNA2013-11-0314:00:
103ISKRA DROGLOWICE - DRAGON JACZÓW2013-11-0314:00:
104ŁAGOSZOWIA ŁAGOSZÓW - POGOŃ GÓRA2013-11-0314:00:


Kolejka: 14 w dniach 2013-11-10

105PŁOMIEŃ RADWANICE - POGOŃ GÓRA2013-11-1013:00:
106DRAGON JACZÓW - ŁAGOSZOWIA ŁAGOSZÓW2013-11-1013:00:
107BUCZYNA - ISKRA DROGLOWICE2013-11-1013:00:
108VICTORIA SICINY - SPARTA PRZEDMOŚCIE2013-11-1013:00:
109MIESZKO RUSZOWICE - SPRATA RUDNA2013-11-1013:00:
110SOKÓŁ JERZMANOWA - ZAWISZA SERBY2013-11-1013:00:
111AMATOR WIERZCHOWICE - ORZEŁ CZERNA2013-11-1013:00:
112GÓRNIK LUBIN - KORONA CZERNINA2013-11-1013:00:


Kolejka: 15 w dniach 2013-11-17

113KORONA CZERNINA - PŁOMIEŃ RADWANICE2013-11-1713:00:
114ORZEŁ CZERNA - GÓRNIK LUBIN2013-11-1713:00:
115ZAWISZA SERBY - AMATOR WIERZCHOWICE2013-11-1713:00:
116SPRATA RUDNA - SOKÓŁ JERZMANOWA2013-11-1713:00:
117SPARTA PRZEDMOŚCIE - MIESZKO RUSZOWICE2013-11-1713:00:
118ISKRA DROGLOWICE - VICTORIA SICINY2013-11-1713:00:
119ŁAGOSZOWIA ŁAGOSZÓW - BUCZYNA2013-11-1713:00:
120POGOŃ GÓRA - DRAGON JACZÓW2013-11-1713:00: