Terminarz rozgrywek ligi: LEGNICKA KLASA "O" TRAMPKARZ

RUNDA I



Kolejka: 1 w dniach 07-09-2013/08-09-2013

1CHROBRY II GŁOGÓW S.A.- ORLA WĄSOSZ2013-09-0711:00
2ZAGŁĘBIE III LUBIN- PROCHOWICZANKA2013-09-0711:00
3PAUZA- GÓRNIK ZŁOTORYJA____-__-__
4PAUZA- POGOŃ GÓRA____-__-__
5MIEDŹ II LEGNICA- CHOJNOWIANKA CHOJNÓW2013-09-0711:00
6PAUZA- ODRA ŚCINAWA____-__-__


Kolejka: 2 w dniach 14-09-2013/15-09-2013

7ORLA WĄSOSZ- ODRA ŚCINAWA2013-09-1411:00
8CHOJNOWIANKA CHOJNÓW- PAUZA____-__-__
9POGOŃ GÓRA- MIEDŹ II LEGNICA2013-09-1411:00
10GÓRNIK ZŁOTORYJA- PAUZA____-__-__
11PROCHOWICZANKA- PAUZA____-__-__
12CHROBRY II GŁOGÓW S.A.- ZAGŁĘBIE III LUBIN2013-09-1411:00


Kolejka: 3 w dniach 18-09-2013

13ZAGŁĘBIE III LUBIN- ORLA WĄSOSZ2013-09-1816:30
14PAUZA- CHROBRY II GŁOGÓW S.A.____-__-__
15PAUZA- PROCHOWICZANKA____-__-__
16MIEDŹ II LEGNICA- GÓRNIK ZŁOTORYJA2013-09-1816:30
17PAUZA- POGOŃ GÓRA____-__-__
18ODRA ŚCINAWA- CHOJNOWIANKA CHOJNÓW2013-09-1816:30


Kolejka: 4 w dniach 21-09-2013/22-09-2013

19ORLA WĄSOSZ- CHOJNOWIANKA CHOJNÓW2013-09-2111:00
20POGOŃ GÓRA- ODRA ŚCINAWA2013-09-2111:00
21GÓRNIK ZŁOTORYJA- PAUZA____-__-__
22PROCHOWICZANKA- MIEDŹ II LEGNICA2013-09-2111:00
23CHROBRY II GŁOGÓW S.A.- PAUZA____-__-__
24ZAGŁĘBIE III LUBIN- PAUZA____-__-__


Kolejka: 5 w dniach 28-09-2013/29-09-2013

25PAUZA- ORLA WĄSOSZ____-__-__
26PAUZA- ZAGŁĘBIE III LUBIN____-__-__
27MIEDŹ II LEGNICA- CHROBRY II GŁOGÓW S.A.2013-09-2811:00
28PAUZA- PROCHOWICZANKA____-__-__
29ODRA ŚCINAWA- GÓRNIK ZŁOTORYJA2013-09-2811:00
30CHOJNOWIANKA CHOJNÓW- POGOŃ GÓRA2013-09-2811:00


Kolejka: 6 w dniach 05-10-2013/06-10-2013

31ORLA WĄSOSZ- POGOŃ GÓRA2013-10-0511:00
32GÓRNIK ZŁOTORYJA- CHOJNOWIANKA CHOJNÓW2013-10-0511:00
33PROCHOWICZANKA- ODRA ŚCINAWA2013-10-0511:00
34CHROBRY II GŁOGÓW S.A.- PAUZA____-__-__
35ZAGŁĘBIE III LUBIN- MIEDŹ II LEGNICA2013-10-0511:00
36PAUZA- PAUZA____-__-__


Kolejka: 7 w dniach 12-10-2013/13-10-2013

37PAUZA- ORLA WĄSOSZ____-__-__
38MIEDŹ II LEGNICA- PAUZA____-__-__
39PAUZA- ZAGŁĘBIE III LUBIN____-__-__
40ODRA ŚCINAWA- CHROBRY II GŁOGÓW S.A.2013-10-1211:00
41CHOJNOWIANKA CHOJNÓW- PROCHOWICZANKA2013-10-1211:00
42POGOŃ GÓRA- GÓRNIK ZŁOTORYJA2013-10-1211:00


Kolejka: 8 w dniach 19-10-2013/20-10-2013

43ORLA WĄSOSZ- GÓRNIK ZŁOTORYJA2013-10-1911:00
44PROCHOWICZANKA- POGOŃ GÓRA2013-10-1911:00
45CHROBRY II GŁOGÓW S.A.- CHOJNOWIANKA CHOJNÓW2013-10-1911:00
46ZAGŁĘBIE III LUBIN- ODRA ŚCINAWA2013-10-1911:00
47PAUZA- PAUZA____-__-__
48PAUZA- MIEDŹ II LEGNICA____-__-__


Kolejka: 9 w dniach 26-10-2013/27-10-2013

49MIEDŹ II LEGNICA- ORLA WĄSOSZ2013-10-2611:00
50PAUZA- PAUZA____-__-__
51ODRA ŚCINAWA- PAUZA____-__-__
52CHOJNOWIANKA CHOJNÓW- ZAGŁĘBIE III LUBIN2013-10-2611:00
53POGOŃ GÓRA- CHROBRY II GŁOGÓW S.A.2013-10-2611:00
54GÓRNIK ZŁOTORYJA- PROCHOWICZANKA2013-10-2611:00


Kolejka: 10 w dniach 03-11-2013

55ORLA WĄSOSZ- PROCHOWICZANKA2013-11-0311:00
56CHROBRY II GŁOGÓW S.A.- GÓRNIK ZŁOTORYJA2013-11-0311:00
57ZAGŁĘBIE III LUBIN- POGOŃ GÓRA2013-11-0311:00
58PAUZA- CHOJNOWIANKA CHOJNÓW____-__-__
59PAUZA- ODRA ŚCINAWA____-__-__
60MIEDŹ II LEGNICA- PAUZA____-__-__


Kolejka: 11 w dniach 09-11-2013/10-11-2013

61PAUZA- ORLA WĄSOSZ____-__-__
62ODRA ŚCINAWA- MIEDŹ II LEGNICA2013-11-0911:00
63CHOJNOWIANKA CHOJNÓW- PAUZA____-__-__
64POGOŃ GÓRA- PAUZA____-__-__
65GÓRNIK ZŁOTORYJA- ZAGŁĘBIE III LUBIN2013-11-0911:00
66PROCHOWICZANKA- CHROBRY II GŁOGÓW S.A.2013-11-0911:00