Fair Play oznacza szacunek. Szacunek jest częścią piłki nożnej. Każdy uczestnik fenomenu, jakim jest gra w piłkę nożną ma takie same prawa, w tym prawo do bycia szanowanym.

Apelujemy o poszanowanie bez wyjątku wszystkich osób, wspólnie tworzących środowisko piłkarskie.

Bez przeciwników nie ma meczu. Pamiętajmy jednak aby chęć wygranej nie przesłoniła nam faktu, że rywale również są kolegami z boiska.

Sędziowie są  odpowiedzialni za utrzymanie dyscypliny i poszanowanie zasad Fair Play. Zawsze akceptujcie ich decyzje bez kłótni i pomagajcie im, aby umożliwić wszystkim uczestnikom czerpanie przyjemności z gry.

Działacze i osoby funkcyjne bezsprzecznie są elementem futbolu i z uwagi na ich poświęcenie oraz zaangażowanie muszą być odpowiednio traktowani.

Widzowie tworzą atmosferę gry. Przychodzą na stadiony i boiska zobaczyć uczciwą grę, ale powinni zachowywać się uczciwie także względem siebie.

Przed rundą wiosenną sezonu 2014/15 życzę więc wszystkim uczestnikom rozgrywek piłkarskich Dolnośląskiego ZPN przede wszystkim wzajemnego szacunku.

Stawki zryczałtowanych ekwiwalentów dla sędziów, obserwatorów i delegatów od IV ligi do niższych

Szanowni Prezesi klubów OZPN Legnica,

uprzejmie informujemy, że nawiązaliśmy współpracę w zakresie obowiązkowych badań lekarskich przez lekarza medycyny sportowej dla klubów zrzeszonych w naszym związku.

Poniżej podajemy dane lekarzy i telefony kontaktowe. Wkrótce na portalu E-ozpn ukaże się elektroniczny system rejestracji na badania . Jednak ze względu na zbliżający się termin rozpoczęcia rundy wiosennej można już od dziś zgłaszać się telefonicznie i umawiać wizytę w klubie. Prosimy by każdy zawodnik nieletni zabrał ze sobą na badanie wypełniony formularz (Ankieta Badania Sportowca ) wypełniony i podpisany przez rodziców lub opiekunów prawnych, zawodnicy pełnoletni również muszą wypełnić formularz i podpisać własnoręcznie.

WIESŁAW KEPESZ
59-500 Złotoryja
ul. Bohaterów  Monte Casino 17
UPRAWIONY DO PRZEPROWADZENIA BADAŃ I WYDAWANIA ORZECZEŃ O ZDOLNOŚCI DO UPRAWIANIA SPORTU PRZEZ DZIECI I MŁODZIEŻ DO UKOŃCZENIA 21 ROKU ŻYCIA ORAZ PRZEZ  ZAWODNIKÓW POMIĘDZY 21 A 23 ROKIEM ŻYCIA
CERTYFIKAT PTMS NR 452
TEL 76 87 83 670 , 604 468 871

ANDRZEJ SADOWSKI
Jakubów 37
59-160 Radwanice
UPRAWIONY DO PRZEPROWADZENIA BADAŃ I WYDAWANIA ORZECZEŃ O ZDOLNOŚCI DO UPRAWIANIA SPORTU PRZEZ DZIECI I MŁODZIEŻ DO UKOŃCZENIA 21 ROKU ŻYCIA ORAZ PRZEZ  ZAWODNIKÓW POMIĘDZY 21 A 23 ROKIEM ŻYCIA
CERTYFIKAT PTMS NR 784
TELEFON 781 377 373

 

Kursy wyrównanwcze UEFA B
18/03/2015

Informacja o kursach wyrównawczych UEFA B dla instruktorów piłki nożnej:


Pozostałe aktualności
TERMINARZ – RUNDA – WIOSNA 2015 - seniorzy
21/01/2015

TERMINARZ – RUNDA – WIOSNA 2015 - seniorzy               Klasa 21-22 marzec 2015 28-29 marzec 2015 11-12 [ ... ]


Starsze komunikaty

mecze halowa

Zagłębie Lubin wygrywa w Turnieju Mikołajowym
30/11/1999

Zakończył się XXVIII Międzynarodowy Halowy Turniej Mikołajowy pod patronatem Prezydenta Miasta Legnicy. Pełną pulę (zwycięstwo w turnieju, najlepszy zawodnik, najlepszy strzelec i najlepszy bramkarz) zgarnęło Zagłębie Lubin S.A. nie tracąc w całym turnieju żadnej bramki. Klasyfikac [ ... ]


Pozostałe aktualności
zgłoszenia do organizacji turniejów w Lidze Turniejowej Orlików E1 i E2 a także Żaków F1i F2 rundzie wiosennej sezonu 2014/2015
23/03/2015

Wydział Gier i Wydział Szkolenia OZPN Legnica oczekuje na zgłoszenia do organizacji turniejów w Lidze Turniejowej Orlików E1 i E2 a także Żaków F1i  F2 rundzie wiosennej sezonu 2014/2015r [ ... ]


Następne artykuły

Sponsor Techniczny OZPN Legnica

dacco_czas_na_zmiane

Z nowym pokoleniem na stadiony

znpns logo ciemne male

ict szkolenie dzpn

Legnica z nią zawsze po drodze Vitbis – Najlepsze bombki choinkowe Z nowym pokoleniem na stadiony