Przedmiotem sprzedaży jest lokal użytkowy o powierzchni użytkowej 144,79 m kw wraz z pomieszczeniami przynależnymi. Lokal znajduje się na parterze budynku mieszkalnego wielorodzinnego położonego w Legnicy przy ul. Jordana 5/1. Lokal znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie parku.


Lokal biurowy jest w pełni umeblowany i wyposażony w sprzęt biurowy, posiada własne archiwum, sieć komputerowa w całym lokalu pozwala na pracę w dowolnym oprogramowaniu oraz prowadzenie telekonferencji. W lokalu znajduję się 6 pomieszczeń i sala konferencyjna.
Lokal jest wyposażony w system kamer zewnętrznych noktowizyjnych oraz wewnętrznych, połączony z systemem ochrony firmy Solid, lokal  posiada czujniki antywłamaniowe i p.pożarowe. Szafy biurowe wyposażone są w zamki cyfrowe dające pełną ochronę danych, na wyposażeniu jest sejf. Lokal jest zabezpieczony roletami z systemem antywłamaniowym. Bezpośrednie połączenie z telefonem posiadacza lokalu pozwala na monitorowanie bezpieczeństwa. System ochrony daje możliwość nagrywania w dowolnej konfiguracji czasowej zdarzeń wewnątrz lokalu i na zewnątrz. Osobne wejście z boku budynku oraz przylegający parking pozwala na prowadzenie każdego rodzaju działalności. Lokal jest ubezpieczony, ma niezależne ogrzewania gazowe oraz własne liczniki wody i energii elektrycznej. Lokal jest w zarządzaniu wspólnoty mieszkaniowej i z tego tyt. opłata wynosi 350 zł. Na części dobudówki wymieniony jest dach i rynny.wszystkie instalacje wewnętrzne są nowe, lokal jest użytkowany od października 2018. Cena sprzedaży 540.000,00 zł do negocjacji.
Wszelkie informacje pod nr telefonu 694 366 002.

Oferty prosimy przesyłąć na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 18.05.2020 roku godz. 10:00.