Komunikaty

W związku pismem Klubu Sportowego Polkowice o dodatkowym zgłoszeniu drużyny młodzików do rozgrywek – Wydział Gier w dniu 25.08.2011r. pozytywnie przychylił się do wniosku KS Polkowice i postanowił przydzielić drużynę do Klasy Terenowej Młodzików grupa I w miejsce – pauza.
W terminarzu w miejsce pauza należy wpisać KS II Polkowice.

Czytaj więcej: KOMUNIKAT NR. 012/016-08-2011 WYDZIAŁU GIER OZPN LEGNICA

W związku pismem Klubu LZS Czaple o zmianę gospodarza meczu w dniu 04.09.2011r. – i uzyskaniem pozytywnej opinii ze strony Klubu Lubiatowianka Lubiatów - Wydział Gier pozytywnie zaopiniował wniosek obu klubów i zmienia gospodarza meczu – nowy zapis brzmi:
Klasa „B” grupa VI
2 kolejka - 04.09.2011r. godz. – 13,00
Lubiatowianka Lubiatów – LZS Czaple

Jednocześnie  informuje  się, że  na  wiosnę  2012  gospodarzem  będzie Klub  LZS Czaple

Czytaj więcej: KOMUNIKAT NR. 011/015-08-2011 WYDZIAŁU GIER OZPN LEGNICA

Orzeł Czerna – Stal Chocianów 2-3 /0-1/
Pogoń Góra – Iskra Kochlice 1-7 /1-3/
Iskra Droglowice – Arkon Przemków 1-6 /0-2/
LZS Ostaszów – Kryształ Chocianowiec 3-0 /0-0/
LZS Buczyna – Amator Wierzchowice 3-0 /1-0/
Korona Czernina – Orla Wąsosz 1-2 /1-0/
Zryw Kotla – Zamet Przemków 3-2 /2-2/
Sparta Przedmoście – Czarni Rokitki 4-10 /1-4/
Nysa Wiatrów – Kuźnia Jawor 0-1 /0-0/
Iskra II Kochlice – Konfeks Legnica 2-3 /1-0/
KS Legnickie Pole – Rataj Paszowice 7-0 /4-0/
Iskra Księginice – Błękitni Koskowice 2-3 /2-1/
Mewa Kunice – Prochowiczanka II Prochowice 1-2 /0-1/
Wolny los – Miedź II Legnica
Dąb Siedliska – Skora Jadwisin 6-3 /3-0/
Orzeł Mikołajowie – Ikar Miłogostowice 1-2 /1-1/
Iskra Sucha Górna – Sparta Rudna 2-4 /0-1/
Iskra Kębłów – Mieszko Ruszowice 1-4 /0-2/
Relaks Szklary Dolne – Płomień Radwanice 6-4 /4-4 1-0/
Łagoszaowia Łagoszów – Sparta Grębocice 2-6 /0-3/
Wolny los – Prochowiczanka Prochowice
Odra ¦cinawa – Odra Chobienia 2-4 /2-1/
Victoria Parchów – Chrobry II Głogów 3-2 /0-2/
Górnik II Polkowice – Zawisza Serby 4-0 /2-0/
Lechia Rokitnica – KS Męcinka 2-3 /1-1/
Błękitni Kościelec – FC Małomice 3-0 vo
Rodło Granowice – Górnik Złotoryja 0-1 /0-0/
Konrad Konradówka – Chojnowianka Chojnów 0-3 /0-2/
Przyszłośc Prusice – Unia Rosochata 4-1 /0-0/
Piast Jawor – Kaczawa Bieniowie 1-4 /1-1/
Wolny los – Orkan Szczedrzykowice…

Czytaj więcej: PUCHAR POLSKI - wyniki I rundy: 24.08.2011r. godz. 17:00

    Wydział Gier informuje, że w terminarzu gier Klasy „B” gr. II na sezon 2011/2012 runda Jesień 2011 omyłkowo zostały wstawione godziny rozegrania meczy Błysku Studzionki i Płomienia Nieszczyce.…

Czytaj więcej: KOMUNIKAT NR. 010/014-08-2011 WYDZIAŁU GIER - OZPN LEGNICA

Wydział Gier dnia 18.08.2011r zatwierdził I rundę Pucharu Polski…

Czytaj więcej: KOMUNIKAT NR. 009/013-08-2011 WYDZIAŁU GIER  OZPN LEGNICA