Komunikaty

 W zawiązku z pismem o wycofaniu z rozgrywek Klasy Terenowej Juniorów grupa III drużyny - IKAR Miłogostowice - Wydział Gier postanowił w terminarzu rozgrywek Klasy Terenowej Juniorów grupa III w miejsce IKAR Miłogostowice wstawić - Kaczawa Bieniowice

Czytaj więcej: KOMUNIKAT NR. 004/007-08-2011 WYDZIAŁU GIER  OZPN LEGNICA

W  zawiązku  z  pismem  o  wycofaniu  z   rozgrywek  Klasy  „A”  grupa  II drużyny IKAR Miłogostowice - Wydział Gier postanowił w terminarzu rozgrywek Klasy „A” grupa II w miejsce IKAR Miłogostowice wstawić  - PAUZA.
Drużyny, które miały rozgrywać w tych terminach mecze z drużyną - Ikar Miłogostwice  - będą pauzować.

Czytaj więcej: KOMUNIKAT NR. 003/006-08-2011 WYDZIAŁU GIER  OZPN LEGNICA

Zestaw par I rundy Pucharu Polski na szczeblu OZPN Legnica - 24.08.2011 godz. 17:00

ORZEŁ Czerna  - STAL Chocianów  
POGOŃ Góra  - ISKRA Kochlice  
ISKRA Droglowice  - ARKON Przemków  
LZS Ostaszów  - KRYSZTAŁ Chocianowiec  
LZS Buczyna  - AMATOR Wierzchowice  
KORONA Czernina  - ORLA Wąsosz  
ZRYW Kotla  - ZAMET Przemków  
SPARTA Przedmoście  - CZARNI Rokitki  
NYSA Wiatrów  - KU¬NIA Jawor  
ISKRA II Kochlice  - KONFEKS Legnica  
KS Legnickie Pole  - RATAJ Paszowice  
ISKRA Księginice  - BŁĘKITNI Koskowice  
MEWA Kunice  - PROCHOWICZANKA II Prochowice 0  
Wolny los  - MIED¬ II Legnica  
DˇB STOW. Siedliska  - SKORA Jadwisin  
ORZEŁ Mikołajowice  - IKAR Miłogostowice  
ISKRA Sucha Górna  - SPARTA Rudna  
ISKRA Kębłów  - MIESZKO Ruszowice  
RELAKS Szklary Dolne  - PŁOMIEŃ Radwanice  
ŁAGOSZOWIA Łagoszów  - SPARTA Grębocice  
Wolny los  - PROCHOWICZANKA Prochowice  
ODRA ¦cinawa  - ODRA Chobienia  
VICTORIA Parchów  - CHROBRY II Głogów  
GÓRNIK II Polkowice  - ZAWISZA Serby  
BŁĘKITNI Kościelec  - FC Małomice  
RODŁO Granowice  - Górnik ZŁOTORYJA  
KONRAD Konradówka  - CHOJNOWIANKA Chojnów  
FENIX Pielgrzymka  - ISKRA Niedźwiedzice  
PRZYSZŁO¦Ć Prusice  - UNIA Rosochata  
PIAST (JTS) Jawor  - KACZAWA Bieniowie  
Wolny los  - ORKAN Szczedrzykowice
Lechia Rokitnica - KS Męcinka

Czytaj więcej: I runda Pucharu Polski OZPN Legnica

ZRYW Kotla    2 - 1 DRAGON Jaczów
KŁOS Moskorzyn 2 - 5    SPARTA Przedmoście
POLONIA Ernestynów 2 - 4 NYSA Wiatrów
PŁOMIEŃ NWGrodziska    2 -5 ISKRA II Kochlice
KS Legnickie Pole 5 - 3 WILKI Różana
WILKOWIANKA Wilków    1  - 4 DˇB STOW. Siedliska
WIEWIERZANKA Wiewierz  0 - 2    ISKRA Kębłów
LZS  NW Lubińska    0 -2 ŁAGOSZOWIA  Łagoszów
ARKA Trzebnice    0 - 12 VICTORIA Parchów
ORZEŁ  Zagrodno 1 - 5 RODŁO  Granowice
KONRAD Konradówka 5 - 2 CZARNI Miłkowice
ZJEDNOCZENI Snowidza 2 - 5 PRZYSZŁO¦Ć Prusice
PIAST (JTS) Jawor 3 - 0 KROKUS Kwiatkowice
Lechia Rokitnica 3-2 Sokół Krzywa

Czytaj więcej: Puchar Polski na szczeblu OZPN Legnica - runda wstępna

Wydział Gier informuje, że w związku z organizacją gminnych dożynek – pismo informujące z dnia 19.07.2011 – na boisku w Udaninie dnia 28.08.2011 -  postanowił w kolejce 1 z dnia 28.08.2011r. – w parze POLBOTO-GROM Udanin – FC Jarosław zmienić gospodarza tego meczu jako FC Jarosław a POLBOTO-GROM Udanin będzie gospodarzem w rundzie wiosna 2012.

Czytaj więcej: Komunikat Wydziału Gier: zmiana gospodarza meczu POLBOTO-GROM Udanin - FC Jarosław