Komunikaty



Korona Czernina  1-15 (1-7) Chrobry II Głogów 
Iskra Nielubia  2-3 (0-1)  Mieszko Ruszowice 
Relaks Szklary Dolne  1-3 (1-2) Zamet Przemków 
LZS Ostaszów  K.4-3 D.3-3 2-2 (2-1)  Stal Chocianów 
Arka Trzebnice  1-2  (1-0) Amator Wierzchowice 
Victoria Parchów  1-0 (0-0)  Kryształ Chocianowiec 
Orzeł Czerna  3-1 (2-1)  Łagoszowia Łagoszów 
Chojnowianka II Chojnów  0-2 (0-2) Górnik Złotoryja 
KS Legnickie Pole  7-3 (0-2)  Prochowiczanka II Prochowice 
Czarni Miłkowice  1-5 (0-3)  Orkan Szczedrzykowice 
Albatros Jaśkowice  0-5 (0-3)  Krokus Kwiatkowice 
Cicha Woda Tyniec Legnicki  0-5 (0-2)  Kaczawa Bieniowice 
Rodło Granowice  0-4 (0-2)  Zakaczawie Legnica 
Błękitni Koskowice  3-11 (1-4)  Prochowiczanka Prochowice 
JTS Jawor  D.2-5 2-2 (0-1)   Nysa Wiadrów 
Pogoń Góra  4-1 (1-0)  Zawisza Serby 
FC Małomice  0-3 (VO)  Arkon Przemków 
Kłos Moskorzyn  1-8 (1-3)  Orla Wąsosz 
Płomień Radwanice  3-0 (3-0)  Górnik II Polkowice 
Ikar Miłogostowice  D.2-3 2-3 (0-2)  Sparta Rudna 
Odra ¦cinawa  2-4 (1-2)  Sparta Przedmoście 
Iskra Kębłów  0-1 (0-0)  Chrobry Głogów 
Iskra Kochlice  2-0 (0-0)  Odra Chobienia 
Lechia Rokitnica  0-4 (0-1)  Dąb Stowarzyszenie Siedliska 
LZS Lipa  1-3 (0-1)  Chojnowianka Chojnów 
Sokół Krzywa  10-2 (3-1)  Czarni Rokitki 
Iskra Niedźwiedzice  2-6 (2-2)  Konfeks Legnica 
Wilkowianka Wilków  4-3 (2-0)  Skora Jadwisin 
Rataj Paszowice  1-6 (1-3)  Miedź II Legnica 
Fenix Pielgrzymka  4-0 (1-0)  GKS Męcinka 
Wilki Różana  0-4 (0-1)  Kuźnia Jawor

Czytaj więcej: Wyniki Pucharu Polski na szczeblu OZPN Legnica



Komunikat Wydziału Gier OZPN Legnica z dnia 03.09.2010 roku
Drużyny trampkarzy i młodzików biorące udział w rozgrywkach prowadzonych przez Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Legnicy mogą grać na listę do 30.09.2010 roku. 
Każdy zawodnik biorący udział w zawodach musi obowiązkowo w czasie zawodów posiadać ważną legitymację szkolną i aktualne badania lekarsie.

Czytaj więcej: Drużyny trampkarzy i młodzików



Runda wstępna 25.08.2010r. godz. 17:00
Zryw Kotla 0-3 Iskra Nielubia
Victoria Parchów 3-2 Dragon Jaczów
KS LegnickiePole 3-2 Unia Rosochata
Zjednoczeni Snowidza 2-4 Czarni Miłkowice
Kłos Moskorzyn 5-1 Platan Siedlce
Mewa Kunice 2-4 Ikar Miłogostowice
Błyskawica Luboszyce 0-2 Iskra Kębłów
LZS Lipa 4-2 Przyszłość Prusice…

Czytaj więcej: Wyniki rundy wstępnej



KOMUNIKAT Wydziału Gier OZPN Legnica z dnia 19.08.2010r.

Kluby Klasy „B” gr. VIII – Polgeo Lusina i KS Maciejowa

Mecz o mistrzostwo Klasy B gr. VIII – 4 kolejka – 18/19.09.2010r. – pomiędzy drużynami – Polgeo Lusina – KS Maciejowa -  odbędzie się na boisku w Lusinie zgodnie z pismem Klubu Polgeo Lusina tj. dnia 19.09.2010r. godz. 13,00.

Czytaj więcej: Kluby Klasy B gr. VIII: Polgeo Lusina i KS Maciejowa



KOMUNIKAT Wydziału Gier OZPN Legnica z dnia 19.08.2010r.

Kluby Klasy „B” gr. VII – Park Targoszyn i Polder-a Damianowo

W związku z omyłkowym wpisaniem do terminarza daty i godz. meczu – Klasy B gr. VII – należy w terminie – 10 kolejka – 06/07.11.2010r. – poz. – Park Targoszyn – Polder-a Damianowi – wykreślić 30.10.godz. 16,00. mecz odbędzie się zgodnie z terminarzem – chyba że klub wyznaczy nową datę i godz. rozpoczęcia mecz, ponieważ wcześniejsza godz. 06.11.2010 – 16,00 - jest niemożliwa do rozegrania w godzinie podanej przez klub.

Czytaj więcej: Kluby Klasy B gr. VII: Park Targoszyn i Polder-a Damianowo