Drukuj
Wydział Szkolenia OZPN w Legnicy informuje, że do dnia 30 kwietnia 2012 roku przyjmuje zgłoszenia do biura OZPN terminów organizowanych przez kluby turniejów w Lidze Turniejowej Orlików, Żaków i Skrzatów.
W przypadku zgłoszenia organizacji turnieju w jednym terminie przez dwa lub więcej klubów o organizacji w tym terminie decyduje termin zgłoszenia organizacji turnieju do biura OZPN. Pozostały klub lub kluby muszą wskazać nowy inny termin nie kolidujący z wyznaczonymi terminami.

Poniżej zamieszczamy Komunikat Wydziału Gier dot. Weryfikacji rozegranych turniejów w rundzie jesiennej w Lidze Turniejowej Orlików, Żaków i Skrzatów
Wydział Gier OZPN Legnica po otrzymaniu skompletowanej dokumentacji  i przeanalizowaniu ligi turniejowej Orlików i Żaków postanowił zatwierdzić jesienną rundę tych rozgrywek:
1.    Orlik – grupa I – zgłoszono i rozegrano 4 turnieje:
Kolejność:
1.    Miedź Legnica ----------------------- 30 pkt.
2.    Konfeks Legnica -------------------- 30 pkt.
3.    Błękitni Koskowice ----------------- 19 pkt.
4.    Chojnowianka Chojnów ----------- 16 pkt.
5.    Javoria Jawor ------------------------ 13 pkt.
6.    Fenix Pielgrzymka ------------------ 12 pkt.
7.    Piast Jawor --------------------------- 11 pkt.
8.    Mewa Kunice -------------------------- 9 pkt.

                      Zweryfikowano nieusprawiedliwioną nieobecność drużyn na poszczególnych turniejach:
- 08.10.2011r. – Javoria Jawor – wszystkie mecze 0-3 vo i 0 pkt.
- 23.10.2011r. – Piast Jawor – wszystkie mecze 0-3 vo i 0 pkt.
                            Fenix Pielgrzymka – wszystkie mecze 0-3 vo i 0 pkt.

2.    Orlik – grupa II – zgłoszono i rozegrano 3 turnieje:
Kolejność:
1.    Zagłębie Lubin ---------------------- 25 pkt.
2.    Prochowiczanka Prochowice ----- 23 pkt.
3.    Amico Lubin ------------------------- 20 pkt.
4.    Odra Chobienia --------------------- 19 pkt.
5.    Orkan Szczedrzykowice ----------- 13 pkt.
6.    Iskra Kębłów ------------------------- 12 pkt.
7.    Krokus Kwiatkowice-------------------9 pkt.
8.    Stal Chocianów ------------------------ 7 pkt.
9.    Sparta Rudna -------------------------- 5 pkt.

                       Zweryfikowano nieusprawiedliwioną nieobecność drużyn na poszczególnych turniejach:
- 23.10.2011r. – Krokus Kwiatkowice – wszystkie mecze 0-3 vo i 0 pkt.
- 30.10.2011r. – Stal Chocianów - - wszystkie mecze 0-3 vo i 0 pkt.

3.    Orlik – grupa III – zgłoszono i rozegrano 3 turnieje:
Kolejność:
1.    KS Polkowice ------------------ 38 pkt.
2.    Chrobry Głogów -------------- 36 pkt.
3.    Sparta Grębocice -------------- 32 pkt.
4.    Iskra Sucha Górna ------------ 30 pkt.
5.    Orla Wąsosz -------------------- 27 pkt.
6.    Amator Wierzchowice -------- 25 pkt.
7.    Zawisza Serby ------------------ 19 pkt.
8.    Sparta Przedmoście ----------- 19 pkt.
9.    Zamet Przemków -------------- 14 pkt.
10.    Iskra Droglowice ---------------- 7 pkt.

                       Zweryfikowano nieusprawiedliwioną nieobecność drużyn na poszczególnych turniejach:
- 08.10 2011r. – Iskra Droglowice – wszystkie mecze 0-3 vo i 0 pkt.
- 30.10.2011r. – Iskra Droglowice – wszystkie mecze 0-3 vo i 0 pkt.

4.    Żaki – zgłoszono i rozegrano 4 turnieje:
Kolejność:
1.    Zagłębie Lubin -------------- 43 pkt.
2.    Miedź Legnica --------------- 36 pkt.
3.    KS Polkowice ---------------- 29 pkt.
4.    Konfeks Legnica ------------ 27 pkt.
5.    Amico Lubin  ---------------- 26 pkt.
6.    Iskra Kochlice --------------- 25 pkt.
7.    Piast Jawor ------------------- 25 pkt.
8.    Stal Chocianów -------------- 10 pkt.
9.    Chojnowianka Chojnów ----- 9 pkt.
10.    Chrobry Głogów --------------- 5 pkt.

                      Zweryfikowano nieusprawiedliwioną nieobecność drużyn na poszczególnych turniejach:
- 02.10.2011r. – KS Polkowice – wszystkie mecze 0-3 vo i 0 pkt.
                           Chrobry Głogów – wszystkie mecze 0-3 vo i 0 pkt.
                           Stal Chocianów – wszystkie mecze 0-3 vo i 0 pkt.
- 08.10.2011r. – Chrobry Głogów – wszystkie mecze 0-3 vo i 0 pkt.
- 23.10.2011r. – Chojnowianka Chojnów – wszystkie mecze 0-3 vo i 0 pkt.
                           Chrobry Głogów – wszystkie mecze 0-3 vo i 0 pkt.
                           Stal Chocianów – wszystkie mecze 0-3 vo i 0 pkt.
- 30.10.2011r. – Piast Jawor – wszystkie mecze 0-3 vo i 0 pkt.
                           Chojnowianka Chojnów – wszystkie mecze 0-3 vo i 0 pkt.

                         Ponadto Wydział Gier zweryfikował i zatwierdził ligę turniejową SKRZATÓW:
                         Zgłoszono i rozegrano 2 turnieje:
                         Kolejność:
                          1.    Amico Lubin ----------- 11 pkt.
2.    KS Polkowice ---------- 11 pkt.
                          3.    Konfeks Legnica -------- 6 pkt.
               4..   Miedź Legnica ----------- 6 pkt.
               5..   Zagłębie Lubin ---------- 4 pkt.

                         Zweryfikowano nieusprawiedliwioną nieobecność drużyn na poszczególnych turniejach:
- 08.10.2011r. – Zagłębie Lubin – wszystkie mecze 0-3 vo i 0 pkt.